MMA PLDaniel RutkowskiDojdzie do hitowej walki? Jóźwiak: Oczy mi się zaświeciły i ostrzę sobie zęby na taki pojedynek!

Dojdzie do hitowej walki? Jóźwiak: Oczy mi się zaświeciły i ostrzę sobie zęby na taki pojedynek!

To byłoby świetne zestawienie! Paweł Jóźwiak prezes Fight Exclusive Night zdradził, że w niedalekiej przyszłości biorą pod uwagę hitowe starcie pomiędzy Mateuszem Rębeckim (13-1), a Danielem Rutkowskim (12-2). Dla organizacji coraz ciężej znaleźć godnego przeciwnika ”Chińczykowi”. 

Najbliższa 33 edycja Fight Exclusive Night odbędzie się dwudziestego siódmego marca. Co ciekawe ta gala będzie transmitowana na otwartych kanałach Polsatu. W walce wieczoru do obrony pasa w kategorii koguciej stanie Jonas Magard (12-4). Duńczyk zrobił duże wrażenie w swoim debiucie. ”Shark” na dystansie 5-rund całkowicie zdominował Sebastiana Romanowskiego.

Hitowe zestawienie na gali FEN?

To byłoby świetne zestawienie. Paweł Jóźwiak prezes Fight Exclusive Night w rozmowie z portalem inthecage.pl zdradził, że biorą pod uwagę zorganizowanie hitowej walki. Mowa tutaj o starciu Mateusza Rębeckiego (13-1) z Danielem Rutkowskim (12-2).

Ostatnio rozmawialiśmy z Tomkiem Babilońskim i on rzucił mi pomysł, że chciałby zorganizować walkę ”Rutka” z Mateuszem Rębeckim w kategorii do 70 kilogramów. Oczy mi się zaświeciły i ostrzę sobie zęby na taki pojedynek. Byłoby to fajne wyzwanie dla naszego mistrza i bardzo fajna weryfikacja dla Rutkowskiego. Zrobilibyśmy to tak, że pierwsza walka dla nas a druga dla Babilon MMA.

Podopieczny Piotra Bagińskiego ostatnią walkę stoczył dwudziestego lutego. Była to walka wieczoru FEN 32. ”Chińczyk” potrzebował zaledwie 48-sekund, aby znokautować Jose Barriosa Vargasa z Argentyny.

”Rutek” ostatnio stoczył swój drugi bokserski pojedynek. Wojownik z Radomia pokazał się z dobrej strony, ale mimo wszystko ponownie była to przegrana na punkty. Tym razem Daniel zmierzył się z Evanderem Riverą z Kuby.

Jeśli mowa o MMA to ostatnim startem był rewanż z Adrianem Zielińskim. Była to dominacja! Po 5-rundach Rutkowski mógł cieszyć się z wygranej przez jednogłośną decyzje sędziów.

Zobacz także:

Jan Błachowicz o Cormierze! Zgadzacie się?

Jan Błachowicz (28-8) jest już w Polsce! ”Cieszyński Książę” skomentował ostatnie zachowanie Daniela Cormiera (22-3). Padło też pytanie o stronniczy komentowanie jego walki z Israelem Adesanyą (20-1).

Jan Błachowicz jak Andrzej Gołota? Mistrz woli porównania do Joe Fraziera!

Jan Błachowicz (28-8) jest po pierwszej obronie tytułu w wadze półciężkiej. Po wielkim sukcesie naszego reprezentanta pojawiły się porównania do legend boksu – Joe Fraziera (32-4-1, 27 KO) i Andrzeja Gołoty (41-9-1, 33 KO).