MMA PLDenis ZałęckiDo walki zostało już mało czasu! Załęcki o swojej kontuzji: Była, jest nadal, ale nie ma miękkiej gry!

Do walki zostało już mało czasu! Załęcki o swojej kontuzji: Była, jest nadal, ale nie ma miękkiej gry!

Denis Załęcki najbliższy pojedynek stoczy siedemnastego września w Gliwicach. ”Bad Boy” na gali High League 4 zmierzy się z Arturem ”Szpilą” Szpilką w formule MMA. Załęcki podczas wczorajszego programu ”rundki” został zapytany o kontuzje.

Załęcki

Denis w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził kulisy swojego urazu – o czym pisaliśmy [TUTAJ]

Do wyczekiwanego debiutu wojownika z Wieliczki doszło na ostatniej gali KSW 72 w Toruniu. Szpilka pokazał się z naprawdę świetnej strony w rewanżu z Sergey’em Radchenko. Artur w drugiej rundzie łokciami przed czasem odprawił reprezentanta Ukrainy i zakończył historię ich starć. Kibice/eksperci byli pod wrażeniem, że Szpilka już w debiucie próbował takich akcji jak chociażby wysokie kopnięcie.

Denis Załęcki o kontuzji!

Mateusz Kaniowski podczas wczorajszych ”rundek” postanowił zapytać Denisa Załęckiego o aktualną sytuację z jego urazem.

Dam radę, nie bójcie się! Kontuzja mi nie przeszkodzi w walce. Kontuzja była, jest nadal, ale nie ma miękkiej gry. Co, było ciężko. Myślałem, że do walki może nie dojść. Zrobiłem sobie kontuzje z poważnym zawodnikiem. Przy ciężkich walkach zapaśniczych, ale nie ma co gadać. Było minęło, trzeba robić swoje, się nie poddawać i tyle.

Cały program zobaczycie poniżej:

Zobacz także:

Boris Johnson zawalczy w boksie? Nigel Farage rzuca wyzwanie!

To się dzieje naprawdę! Nigel Farage rzucił wyzwanie w kierunku Borisa Johnsona. Byłaby to walka na zasadach bokserskich. Były lider Partii Brexit jest pewny siebie. Ponadto wspomniał o infuncerach, którzy jego zdaniem aktualnie mają bardzo duże znaczenie.

Organizacja Trybsona ma duże kłopoty? Uczestnik gali zabiera głos: Zostałem oszukany!

Siedemnastego czerwca odbyła się pierwsza edycja nowego freakowego projektu – Fist Universe. Jest duży problem? Głos zabrał uczestnik gali Pawła ”Trybsona” Trybały.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis