MMA PLArchiwumUFCDługi materiał z EA UFC 5. Twórcy chwalą się nowościami

Długi materiał z EA UFC 5. Twórcy chwalą się nowościami

Electronic Arts opublikowało ponad 20-minutowy film, który szczegółowo wyjaśnia nowości zmierzające do nowej gry dla fanów mieszanych sztuk walki.

EA UFC na materiale
Foto: EA SPORTS UFC

Do premiery EA Sports UFC 5 został miesiąc, dlatego studio podgrzewa atmosferę, przygotowując graczy na założenie wirtualnych rękawic.

Deweloperzy przedstawili sporo nowych elementów rozgrywki – znacząco zmieniających doświadczenie w klatce. Największą nowością jest Real Impact, czyli zupełnie przemodelowany system obrażeń, kompletnie zmieniający podejście do pojedynku. Od teraz każdy cios ma znaczenie, ponieważ na twarzy naszego zawodnika pojawiają się liczne rozcięcia, rany, złamania, które realnie wpływają na gameplay. Gracze będą musieli mieć się na baczności, by nie dopuścić do przedwczesnego przerwania przez lekarza.

Elektronicy zmienili również parterową ofensywę, całkowicie porzucając mini-gry. Płynny system poddań wprowadza do UFC 5 nowy poziom realizmu, a jednocześnie mocno dynamizuje rozgrywkę.

Twórcy zapewniają, że sporo uwagi przykuli do statystyk fighterów, które teraz mają mieć większy wpływ na poszczególne akcje. Na przykład ruch głową.

ZOBACZ TAKŻE: Badr Hari ostatecznie zawalczy na początku października! Znamy szczegóły walki legendy

Co godne uwagi – prawdopodobnie jutro zostaną wysłane kody do zamkniętej bety – informacje podał jeden z pracowników EA na oficjalnym serwerze discord.

Cały materiał możecie zobaczyć poniżej:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis