MMA PLKSWDlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z Gamrotem? Jest odpowiedź zawodnika!

Dlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z Gamrotem? Jest odpowiedź zawodnika!

Foto: KSW
Foto: KSW

Dlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z mistrzem wagi lekkiej KSW Mateuszem Gamrotem? Był pomysł na taką walkę podczas gali KSW 53, ale Ziółkowski odmówił tej rywalizacji. Dlaczego?

Ostatecznie, Mateusz Gamrot na KSW 53 po raz trzeci zmierzył się z Normanem Parkiem, którego zdeklasował w stójce, pokonując przed czasem. Jednak to nie Parke był pierwotnie zestawiany z “Gamerem”.

Dlaczego Marian Ziółkowski nie chciał walczyć z Gamrotem? Jest odpowiedź zawodnika!

Ziółkowski gościł wczoraj w programie Koloseum na Polsat Sport. Tam opowiedział o przyczynach odrzucenia jego walki z Mateuszem Gamrotem, która miała się odbyć w środku trwającej w kraju pandemii:

“Mieliśmy zamknięty klub. Nie miałem, jak się przygotować. Żaden ze znajomych nie miał salki, by się trochę poruszać. Wielu zawodników WCA porozjeżdżało się po domach, więc nie miałem z kim się przygotować. Nie chodzi nawet, że to był Mateusz. Gdyby to był Norman Parke, to po prostu nie mogłem się porządnie przygotować do walki na takim poziomie. Teraz jestem już w stanie podjąć każde wyzwanie.”

Teraz, Ziółkowski na KSW 54 zmierzy się z Maciejem Kazieczko. Walka ta będzie jednym z głównych starć całej gali.

KSW 54 odbędzie się 29 sierpnia wyłącznie w systemie PPV. Ruszyła już sprzedaż na KSWTV.com

Karta główna | Main card
120,2 kg/265 lb: Izuagbe Ugonoh (0-0) vs Quentin Domingos (5-1, 4 KO)
120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (20-8, 13 KO, 6 Sub) vs Michał Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub)
70,3 kg/155 lb: Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO) vs Marian Ziółkowski (21-7, 5 KO, 12 Sub)

Zobacz także:

Przed KSW 54: zapowiedź walki Maciej Kazieczko vs Marian Ziółkowski

Przed KSW 54 największa organizacja MMA w kraju zaprezentowała zapowiedź wideo jednej z najciekawiej zapowiadających się pojedynków nadchodzącej gali.

Przed FEN 29: zapowiedź walki Zieliński vs Belluardo

Przed FEN 29 w Ostródzie organizacja sterowana przez Pawła Jóźwiaka zaprezentowała wideozapowiedź kolejnego ciekawego pojedynku nadchodzącej gali.

FAME MMA 7: ”Stifler” będzie chciał sprawić niespodziankę. Przygotowania w Ankosie Poznań!

O debiucie Damiana Zduńczyka w FAME MMA wspomniało się już parokrotnie. W końcu były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” zamelduje się w klatce. Nastąpi to podczas najbliższej 7 edycji, gdy w walce wieczoru zmierzy się z faworyzowanym Popkiem Monsterem (3-4).