MMA PLCiekawostkiDJ Decks vs Albert Sosnowski na gali braci Collins w czerwcu!

DJ Decks vs Albert Sosnowski na gali braci Collins w czerwcu!

Pojedynek w wadze ciężkiej DJ Decks vs Albert Sosnowski odbędzie się na charytatywnej gali braci Collins, którą organizują w czerwcu. Na tej samej imprezie wystąpią m.in. Liber, Kazimierz Marcinkiewicz czy Joanna Jędrzejczyk.

Charytatywna gala Collins Charity Fight Night odbędzie się 2 czerwca w legendarnej restauracji Champions w hotelu Marriot w Warszawie, gdzie odbywała się pierwsza gala KSW.

Najnowszą walką dodaną do karty walk jest starcie w wadze ciężkiej między popularnym DJ-em a byłym utytułowanym pięściarzem. Starcie to odbędzie się na zasadach bokserskich.

DJ Decks vs Albert Sosnowski na gali braci Collins w czerwcu!

“Do karty walk czerwcowego Collins Charity Fight Night dołączamy starcie prawdziwej wagi ciężkiej. 🥊

@albert_dragon_sosnowski to niepodważalny weteran boksu. Ma na koncie m.in. mistrzostwo świata organizacji WBF i mistrzostwo Europy EBU. W 2009 roku, w drodze po mistrzostwo świata organizacji WBC zatrzymał go dopiero Witalij Kliczko. Dragon wraca na ring by w charytatywnej walce zmierzyć się z Dariuszem @djdecks Działkiem, który zwyciężył w debiutanckiej walce na gali FFF i z pewnością może być pewny siebie.

Panowie spotkają się na zasadach bokserskich.” – czytamy w komunikacie prasowym zamieszczonym w mediach społecznościowych.

Zobacz także:

Były mistrz UFC chce walczyć z… youtuberem.

Jake Paul budzi duże zainteresowanie! Jeden z najbardziej popularnych youtuberów w sobotę zmierzył się z zawodnikiem UFC. Warto zaznaczyć, że Paul był faworytem bukmacherów jeszcze przed walką.

Miał walczyć z Izu w KSW, a ostatecznie podpisał kontrakt z One Championship!

Mamy spore zaskoczenie! Thomas Narmo (4-0) w najbliższą sobotę miał zawalczyć na KSW 60 z Izu Ugonohem (1-0). Norweg doznał kontuzji, a teraz dowiadujemy się, że podpisał kontrakt z organizacją One Championship.

UFC 261: Usman vs. Masvidal 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

W najbliższy weekend czeka nas wyjątkowa gala UFC 261. Po raz pierwszy od ponad roku na trybuny powrócą fani.