MMA PLBoksDillian Whyte zmierzy się z Alexandrem Powietkinem! Jest nowa data starcia!

Dillian Whyte zmierzy się z Alexandrem Powietkinem! Jest nowa data starcia!

To juz oficjalna wiadomość! Dillian Whyte zmierzy się z Alexandrem Powietkinem w walce wieczoru gali boskerskiej, która odbędzie się 22 sierpnia w Brentwood. Stawka tego pojedynku jest bardzo prestiżowa!

Whyte i Powietkin zmierzą się bowiem o tymczasowy pas mistrzowski federacji WBC w wadze ciężkiej. Zwycięzca będzie mógł liczyć na walkę z absolutną czołówką wagi ciężkiej na świecie.

Dillian Whyte zmierzy się z Alexandrem Powietkinem! Jest nowa data starcia!

Whyte i Powietkin byli już ze sobą zestawiani dwukrotnie. Najpierw ich walka miała odbyć się 2 maja w Manchesterze, ale starcie to odwołano z powodu trwającej pandemii koronawirusa. Pojedynek przełożono na 4 lipca, ale i tego dnia do walki nie dojdzie do tego starcia.

Ostatecznie pięściarze skrzyżują rękawice 22 sierpnia, a areną zmagań będzie… ogród Edddiego Hearna. Walka White vs. Powietkin oczywiście będzie walką wieczoru całej imprezy.

Na kogo stawiacie w tym pojedynku i z kim według Was zmierzy się zwycięzca tego starcia?

Zobacz także:

Curtis Blaydes o niechęci szefa UFC: Dana White mnie nie lubi z trzech powodów…

Zawodnik kategorii ciężkiej Crutis Blaydes wypowiedział się o niechęci szefa UFC do jego osoby. Amerykanin wskazał trzy powody, przez które nie jest ulubieńcem Dany White’a.

Ronda Rousey zachwycona balachą na ostatniej gali UFC, pogratulowała zawodniczce

Legendarna Ronda Rousey zachwycona balachą, którą oglądaliśmy w miniony weekend na gali UFC w Las Vegas. “Awanturnica”, która w przeszłości znana była z zakończenia walk tą techniką, przesłała gratulacje zawodniczce.

Gina Carano szokuje zdjęciem na Instagramie. Przebiła Paige VanZant?

Legendarna zawodniczka MMA Gina Carano szokuje zdjęciem na Instagramie. Amerykanka opublikowała swoje nagie zdjęcie w jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych na świecie.

Uczestnik gali na gołe pięści WOTORE stracił ucho w walce ulicznej!

Bardzo przykra sytuacja spotkała uczestnika drugiej gali Wotore – Piotra Kurowskiego. Zawodnik i jednocześnie trener personalny wdał się w kłótnię na ulicy, czego efektem jest utrata znacznej części prawego ucha.