MMA PLUFCDiego Sanchez po odejściu z UFC: Boję się o moje pier**ne życie

Diego Sanchez po odejściu z UFC: Boję się o moje pier**ne życie

Legendarny zawodnik UFC i zwycięzca pierwszej edycji The Ultimate Fighter Diego Sanchez po odejściu z UFC przyznał w wywiadzie z SiriusXM’s Fight Nation, że obawia się o swoje życie.

Diego Sanchez po odejściu z UFC

Kontrowersyjne wypowiedzi Sancheza są szeroko komentowane w środowisku mieszanych sztuk walki. Czy Diego Sanchez zwariował czy próbuje w nietypowy sposób wbić szpilkę w swojego byłego już pracodawcę?

Diego Sanchez po odejściu z UFC: Boję się o moje pier**ne życie

Przypominamy, że Diego Sanchez miał wystąpić na nadchodzącej weekendowej gali UFC, gdzie miał zmierzyć się z Donaldem Cerrone. Jednak jego menadżer i zarazem trener – Joshua Fabia zażądał od UFC dokumentacji medycznej swojego podopiecznego, by sprawdzić czy w przeszłości nie wchodził do oktagonu ryzykując życie.

UFC odesłało Fabię do komisji stanowych, a Diego Sanchezowi podziękowało za współpracę, zwalniając go z kontraktu.

Teraz pojawiła się natomiast pełna gorzkich słów wypowiedź Sancheza, który wygląda na odstającego od normy człowieka:

“Boję się, że ta firma, ten pierdolony miliardowy monopolista na świecie będzie mnie ścigać. Boję się, że coś może mi się wydarzy ć za dwa lata, może za kilka lat. Może będę miał wypadek samochodowy, może powiedzą: On, Diego przedawkował? Może powiedzą, że popełniłem samobójstwo? Nie wiem. Ale wiem, że w tej korporacji wszystko jest możliwe. Gdybym miał ujawnić niektóre rzeczy, o których wiem..

Byłem w tej firmie dłużej niż ktokolwiek inny i byłem jedynym, który przeżył z nimi wszystko. Szedłem ciemnym tunelem i wyszedłem z drugiej strony. Wy tego wszystkiego nie zrozumiecie. Powiem wam to. Dana, co słychać? Przez dwa lata próbowałem się z tobą spotkać. Byłem pierwszym The Ultimate Fighterem, czy ten program nie zrobił czegoś dla firmy, która miała 60 milionów długu? I nie możesz się teraz ze mną spotkać? Byłem w instytucie UFC w Las Vegas, tylko po to, by się z tobą umówić na spotkanie, a ty Dana nie słyszysz tego, co mam do powiedzenia? Nie chcesz rozmawiać z moim szalonym menadżerem? Dlaczego?

Może uświadomiłeś sobie to, co skrywasz. Nadal jestem otwarty na spotkanie z tobą. Dana, bądź jebanym człowiekiem! Ja krwawiłem, pociłem się, walczyłem płakałem dla tej pierzonej firmy. Poświęciłem więcej niż twoje 45 minut rozmowy ze mną.”

Zobacz także:

Kim jest Antykonfident? Przeciwnik Żuroma na MMA VIP 2!

Już osiemnastego czerwca odbędzie się druga edycja MMA VIP. Trzeba przyznać, że karta walk może wzbudzić zdecydowanie większe zainteresowanie niż poprzednia.

KSW: To byłby hit! Ziółkowski zawalczy w superfighcie?

Aktualny mistrz wagi lekkiej KSW – Marian Ziółkowski, zamieścił na swoim Instagramie post, w którym wobec kontuzji Borysa Mańkowskiego wskazuje swojego kolejnego przeciwnika. Rywalem Warszawianina miałby być – Daniel Torres.

FEN 34: Walka youtuberów w rozpisce majowej gali!

Organizacja Fight Exclusive Night ogłosiła właśnie drugi freak fight na nadchodzącą galę FEN 34. Tym razem w klatce zobaczymy youtuberów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis