MMA PLUFCDiego Sanchez ogłasza ostatnią walkę w karierze!

Diego Sanchez ogłasza ostatnią walkę w karierze!

Foto: Twitter/ Diego Sanchez

Diego Sanchez ogłasza ostatnią walkę w karierze! Wygląda więc na to, że jedna z żywych legend mieszanych sztuk walki jest o krok od ostatecznego zakończenia sportowej kariery.

Amerykanin swoją ostatnią walkę stoczył na gali UFC 253, gdzie przegrał z Jakiem Matthewsem. Od tamtego czasu wielu ludzi wysyłało Sancheza na sportową emeryturę. Ekscentryczny zawodnik jednak trochę musiał podumać, zanim sam doszedł do podobnego wniosku.

Diego Sanchez ogłasza ostatnią walkę w karierze!

Sanchez napisał na Instagramie, że jego następna walka będzie ostatnią w karierze:

“Wiem, że zawsze walka to było coś, co chciałem robić. Ale zbliża się koniec tego bojowego życia. Walka pożegnalna musi odbyć się z odpowiednim przeciwnikiem, a potem wymelduję się z tej gry.”

Wielu zastanawia się o co chodzi Sanchezowi z tym odpowiednim przeciwnikiem. Do głowy przychodzi od razu inny leciwy już zawodnik Demian Maia, który także jest krok od zakończenia sportowej kariery. Pojedynek pożegnalny obu zawodników na pewno zrobiłby wrażenie na fanach, którzy od lat apelują o zorganizowanie tego starcia.

Czy jednak UFC doprowadzi do takiego pojedynku?

Zobacz także:

Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Ekscentryczny zawodnik zwariował?

Wygląda na to, że legendarny zawodnik mieszanych sztuk walki Diego Sanchez miał spotkanie z UFO! Amerykanin o spotkaniu bliskiego stopnia z pozaziemskim obiektem latającym opowiedział fanom w mediach społecznościowych.

Ile zarobił Mike Tyson, Roy Jones Junior i youtuber na gali bokserskiej w Los Angeles? Są liczby!

Zastanawialiście się ile zarobił Mike Tyson oraz jego rywal Roy Jones Junior na swojej walce pokazowej na minionej gali bokserskiej w Los Angeles?

Khabib Nurmagomedov zakłada własną organizację! Czy spełni się w nowej roli?

Khabib Nurmagomedov nie rozstaje się ze sportami walki. Od teraz jednak Dagestańczyk będzie spełniał się w nowej roli. Okazuje się, że Rosjanin kupił federację MMA i od dzisiaj będzie zajmował się promowaniem zawodników i organizacją gal. Czy ma szanse zamieszać na rynku?