MMA PLCiekawostkiDiego Sanchez miesiąc walczy z covidem: To nie są żarty – miałem zakrzepy krwi, zapalenie płuc…

Diego Sanchez miesiąc walczy z covidem: To nie są żarty – miałem zakrzepy krwi, zapalenie płuc…

Były zawodnik UFC i jeden z najbardziej ekscentrycznych zawodników mieszanych sztuk walki – DIego Sanchez przez miesiąc walczy z uleczalną chorobą zwaną covidem. Amerykanin relacjonował swój bój w mediach społecznościowych.

Obecnie Diego Sanchez przestał walczyć dla organizacji UFC, z której został zwolniony, ale zamiast pojedynku w oktagonie, czekała na niego walka na szpitalnym łóżku.

Jak sam relacjonował – covid to nie przelewki. Jak dopadnie cię ciężki przebieg, to jest naprawdę nieciekawie.

Diego Sanchez miesiąc walczy z covidem: To nie są żarty – miałem zakrzepy krwi, zapalenie płuc…

Po rozpoczęciu walki z koronawirusem, Sanchez zachęcał do szczepień, bowiem one pomogłyby mu w łagodnym przejściu choroby:

W pewnym momencie Sanchez doznał poważnego zapalenia płuc oraz zakrzepu krwi w obu nogach, o czym także napisał w mediach społecznościowych:

Po miesiącu walki z COVID-19, Amerykanin ogłosił, że pokonał wirusowego rywala. Choć jeszcze nie do końca, ale jest na dobrej drodze do całkowitego unicestwienia go w swoim organizmie:

“To była walka o życie. Żaden obóz, żaden przeciwnik nie zdominował mnie w ten sposób. To była długa walka tej ostatniej nocy. Myślę, że w końcu wygrałem rundę. A wygrałem z pomocą mojego narożnika, w którym znajdowali się: Bóg, Jezus, Duch Święty i wiele modlitw moich bliskich #faith

Zobacz także:

Duży światowy portal o gali The War 3: Polska przetestowała jak wiele chaosu możemy przełknąć! Widzieliście?

Jak widać trzecia edycja The War wzbudziła duże zainteresowanie nie w tylko w naszym kraju. O grupowym pojedynku pięciu na pięciu napisał również jeden z największych portali MMA na świecie.