MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipDiego Sanchez chce Dilona Danisa w walce na gołe pięści, ten srogo odpowiada!

Diego Sanchez chce Dilona Danisa w walce na gołe pięści, ten srogo odpowiada!

Żywa legenda mieszanych sztuk walki, który swój prime, a nawet post prime ma już dawno za sobą – Diego Sanchez chce Dilona Danisa w walce na gołe pięści!

Ekspresyjny Amerykanin znany z walk dla organizacji UFC znalazł zainteresowanie ze strony Bare Knuckle Fighting Championship i teraz obrał sobie cel na konfrontację w boksie bez rękawic.

Diego Sanchez chce Dilona Danisa w walce na gołe pięści, ten srogo odpowiada!

Sanchez na Twitterze wyzwał do walki Dilona Danisa, który co prawda w MMA ma rekord 2-0, ale z nikim poważnym w tej formule nie walczył.

Amerykanin rzucił Danisowi wyzwanie sugerując, że jest blisko jego wagi i jest w stanie zmierzyć się z nim na warunkach jakiegokolwiek sportu walki.

Naraził się przy tym na srogą kontrę ze strony Danisa, który w mediach społecznościowych odnajduje się bardzo dobrze:

“Nie chcę trafić do więzienia za morderstwo. Trzymaj się z dala od tego małego gościa zanim zostaniesz poważnie zraniony.” – napisał Danis.

Zobacz także:

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.