MMA PLKhabib NurmagomedovDiaz krytycznie o Khabibie: Jest małą dz**ką! Kogo on pokonał żeby zdobyć tytuł mistrzowski?

Diaz krytycznie o Khabibie: Jest małą dz**ką! Kogo on pokonał żeby zdobyć tytuł mistrzowski?

Khabib Nurmagomedov (29-0) został doceniony i trafił do Hall of Fame. Nate Diaz (20-13) postanowił zareagować i w mocnych słowach wypowiedział się o Dagestańczyku. Amerykanin ocenił zachowanie mistrza. Uważa, że Khabib bał się być bardziej aktywny w klatce.

Diaz

Khabib trafił do galerii sław. Rosjanin w przemowie wychwalił zmarłego ojca i dał cenną radę innym rodzicom

Dorastałem w bardzo małej wiosce, miałem bardzo ubogie dzieciństwo. Mój ojciec wziął nas i przeprowadziliśmy się z tej wioski do stolicy. Wynajął dom i mieszkaliśmy wszyscy razem. Jedliśmy wszyscy razem, chodziliśmy do szkoły wszyscy razem. Wracaliśmy, trenowaliśmy. Robiliśmy wszystko razem. Ojciec inwestował w nas wszystko, co miał. Zainwestował czas, energię i pieniądze. Zainwestował w nas, na nas mu najbardziej zależało. Z tego domu wyrosło sześciu mistrzów świata, mistrz UFC i wielu bardzo dobrych ludzi. Wszystko co mamy zawdzięczamy ojcu. Całe życie to robił – dbał o nas. To dla mnie bardzo duży wzór. Nawet teraz, kiedy już skończyłem karierę staram się inwestować w innych ludzi.

Sami zobaczcie jak Khabib został wprowadzony do galerii sław:

Diaz o Khabibie: Nie jesteś dobry, jesteś wystraszonym zawodnikiem!

Nate Diaz (20-13) w rozmowie z Arielem Helwanim postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o Khabibie.

Khabib jest pier**loną, małą dzi**ą. Kogo on pokonał żeby zdobyć tytuł mistrzowski? Dustina Poiriera, Justina Gaethjego? Obaj byli skończeni w przeszłości. W ten sam sposób w jaki on ich pokonał. Nie jesteś dobry. Jesteś wystraszonym zawodnikiem, bałeś się walczyć i być bardziej aktywnym w oktagonie. Teraz jesteś w Hall of Fame. Byłem w tej organizacji nawet przed tym jak powstało Hall of Fame. Teraz jesteś jej uczestnikiem? Jest mi to obojętne… Nie chcę nawet tam być, to jakiś żart. Jestem jednak ”Ultimate Fighterem”, prawda?

Zobacz także:

Mocna wymiana zdań Michalskiego z Parke: Nadal czujesz się zgwałcony przez Gamera?

To nie koniec! W mediach społecznościowych doszło ponownie do mocnej wymiany słownej pomiędzy Michałem Michalskim, a Normanem Parke. Zawodnik KSW postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o ”Storminie”, gdy pojawiło się oświadczenie FAME MMA.

GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników: Byłem najmłodszym w historii zatrzymanym przez CBŚ! Widzieliście?

Elitarny klub GROMDA przedstawia jednego ze swoich zawodników. Remi Gruchała jest bohaterem najnowszego filmu, który przedstawia uczestników walk na gołe pięści w największej w Polsce organizacji walk bez rękawic.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis