„Diablo. Wyścig o wszystko” – film z udziałem Marcina „Różala” Różalskiego w kinach od 18 stycznia [ZWIASTUN]

Już 18 stycznia do polskich kin trafi film „Diablo. Wyścig o wszystko”. W ostatnich latach na świecie pojawiało się sporo filmów dotyczących nielegalnych wyścigów i naładowanych scenami akcji. Można do nich zaliczyć choćby „Need for Speed” czy serię „Szybcy i Wściekli”. Teraz natomiast zobaczymy polską produkcję tego typu.

W filmie „Diablo. Wyścig o wszystko” wystąpili między innymi Tomasz Włosok, Mikołaj Roznerski, Karolina Szymczak, Cezary Pazura, Rafał Mohr, Katarzyna Figura, Joanna Opozda, Aleksandra Linda, Patricia Kazadi, Janusz Chabior oraz Agnieszka Włodarczyk.

Oprócz aktorów w filmie zobaczymy również sportowców.  Wystąpi w nim „Królowa Polskiego Driftu” Karolina Pilarczyk .  Dla fanów sportów walki szczególnie interesujący będzie natomiast udział w filmie zawodnika MMA i K-1, byłego mistrza wagi ciężkiej  KSW – Marcina „Różala” Różalskiego.

Opis fabuły dystrybutora kinowego:

„Pasją Kuby są szybkie samochody, zawrotna prędkość i ekstremalne wyścigi. Jego siostra Lena musi przejść bardzo kosztowną operację za granicą. Chcąc zdobyć potrzebne środki, chłopak postanawia brać udział w nielegalnych rajdach. Talent i brawurę młodego kierowcy zauważa wpływowy gangster – Max. Proponuje chłopakowi udział w okrytym złą sławą wyścigu, który niejeden kierowca przypłacił kalectwem, a nawet życiem. Nagrodą dla zwycięzcy legendarnych zmagań jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba podejmuje ryzyko i wkracza do podejrzanego świata wielkich pieniędzy, pięknych kobiet i szemranych interesów. To właśnie w nim poznaje Ewę – obdarzoną wyjątkową urodą, nieugiętą zawodniczkę, która z zaciętej rywalki staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwa tożsamość dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.”

ZWIASTUN FILMU:

#DiabloFilm Oficjalny zwiastun

3! 2! 1! START! 🏁PREMIEROWO TYLKO U NAS oficjalny zwiastun najszybszego filmu 2019 roku! 🔥 Wyprzedź wszystkich i zobacz jako pierwszy!❗"Diablo: Wyścig o wszystko" w kinach od 18 stycznia.

Opublikowany przez Diablo Film Wtorek, 4 grudnia 2018

PLAKATY FILMU:

Diablo. Wyścig o wszystko

Diablo. Wyścig o wszystko

Diablo. Wyścig o wszystko