MMA PLArchiwumBoks”Diablo” wraca! Nie FAME MMA, a walka w boksie z weteranem MMA i pięściarzem!

”Diablo” wraca! Nie FAME MMA, a walka w boksie z weteranem MMA i pięściarzem!

Krzysztof Włodarczyk (62-4-1, 42 KO) już siódmego października na gali Knockout Boxing Night 30 w Jastrzębie-Zdrój stoczy kolejny pojedynek w boksie. Wczoraj ogłoszono najbliższego przeciwnika ”Diablo”, którym będzie weteran MMA i pięściarz.

Włodarczyk

W ostatnim czasie było głośno o byłym mistrzu świata w boksie. Włodarczyk został ogłoszony jako nowy nabytek w freakowej organizacji FAME MMA. ”Diablo” miał wystąpić w main evencie FAME MMA 19 w Krakowie, gdzie zmierzyłby się z Arkadiuszem ”Aroyem” Tańculą. 

Ostatecznie wszystko zakończyło się fiaskiem. Nie można jednak wykluczyć, że Krzysztof w niedalekiej przyszłości spróbuje swoich sił w mieszanych sztukach walki. Jego walkami w MMA jest zainteresowana również organizacja KSW.

”Diablo” to przede wszystkim były mistrz świata organizacji WBC oraz były mistrz świata organizacji IBF w kategorii junior ciężkiej.

Znamy przeciwnika!

Wczoraj ogłoszono, że najbliższym przeciwnikiem byłego mistrza świata będzie weteran MMA i pięściarz Fabio Maldonado (29-7, 28 KO).

KBN30: 😈Krzysztof “Diablo” Włodarczyk vs Maldonado, czyli były 2-krotny Mistrz Świata vs Weteran MMA na gali w Jastrzębiu-Zdroju! ⚡️

KBN30: 😈 Krzysztof "Diablo" Włodarczyk vs Maldonado, czyli były 2-krotny Mistrz Świata vs Weteran MMA na gali w…

Posted by KnockOut Promotions on Thursday, September 28, 2023

Brazylijczyk w MMA stoczył walkę z takimi zawodnikami jak Sergei Kharitonov, Jiri Prochazka, Nikita Krylov, Fedor Emelianenko, Quinton Jackson, Stipe Miocić, czy Glover Teixeira. Maldonado w największej organizacji na świecie stoczył jedenaście pojedynków.

W boksie posiada zwycięstwa z zawodnikami początkującymi czy z ujemnym rekordem. Warto jednak zaznaczyć, że Fabio w boksie mierzył się także z dobrymi rywalami i zapewnił im cały dystans. Miało to miejsce w starciu z mocnymi zawodnikami wagi ciężkiej jak Oscar Rivas oraz Carlos Takam.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis