MMA PLBoks“Diablo” Włodarczyk za kratkami krócej? Jest sposób, by wyszedł na wolność wcześniej!

“Diablo” Włodarczyk za kratkami krócej? Jest sposób, by wyszedł na wolność wcześniej!

Foto: Facebook/ Krzysztof Włodarczyk

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk posiedzi za kratkami krócej niż pierwotnie to osądzono? Z najnowszych informacji, do których dotarł Super Express wynika, że utalentowany polski pięściarz może szybciej pojawić się na wolności!

Przypominamy, że Włodarczyk został złapany na jeździe samochodem bez ważnego prawa jazdy. Wcześniej bowiem został nałożony na niego zakaz sądowy dotyczący poruszania się pojazdami mechanicznymi. “Diablo” trafił do więzienia na pięć miesięcy. Na wolność wyjdzie dopiero w czerwcu. 

“Diablo” Włodarczyk za kratkami krócej? Jest sposób, by wyszedł na wolność wcześniej!

Jest jednak szansa, by wyszedł na wolność wcześniej. Super Express powołując się na rozmowę z promotorem pięściarza – Andrzejem Wasilewskim donosi, że “Diablo” wraz ze swoim prawnikiem stara się o zmianę kary z osadzenia w więzieniu do dozoru elektronicznego. Wasilewski twierdzi, że po 18 lutego możemy mieć więcej informacji na temat zmiany kary dla pięściarza.

Na dodatek w sprawie Włodarczyka wpłacono już część grzywny, która może skrócić jego wyrok o 40 dni. Oto, co o aktualnej sytuacji “Diablo” mówi Andrzej Wasilewski:

“Krzysiek codziennie rozmawia z najbliższymi, ukochaną, raz porozmawiał także ze mną. Mentalnie jest wszystko w porządku. Pogodził się z karą i grzecznie odsiaduje wyrok. Powiedział mi, że mu się tam strasznie nudzi, ale dużo czyta, trenuje, ma także czas na przemyślenia. Mówił mi także, że wciąż marzą mu się wielkie walki i zrobimy wszystko, by po wyjściu dostał fajny pojedynek”

Czy Waszym zdaniem Patryk Kaczmarczyk to materiał na przyszłego mistrza KSW?

Co także na WIDAL.PL?

Dwudziestodwulatek chce podbić KSW: Szykujcie teczki z dolarami!

Dwudziestodwulatek chce podbić największą organizację MMA w Europie – Federację KSW! Patryk Kaczmarczyk jest jednym z najgłośniejszych, o ile nie najgłośniejszym obecnie nazwiskiem młodego pokolenia w polskim MMA. Teraz, chce podbić KSW!

Rząd szczepi się poza kolejnością? MOCNE oskarżenie byłego premiera!

W Polsce jest afera polegająca na krytykowaniu celebrytów, którzy wykorzystali szansę do szybszego zaszczepienia się przeciwko COVID-19, ale prawdziwą bombą jest informacja o tym, że rząd szczepi się poza kolejnością!