MMA PLBez kategorii“Diablo” Włodarczyk o treningach w więzieniu: 470 kółek na “spacerniaku”, w celi związane dwie zgrzewki wody

“Diablo” Włodarczyk o treningach w więzieniu: 470 kółek na “spacerniaku”, w celi związane dwie zgrzewki wody

Foto: Facebook/ Nosalowy Dwór Resort & Spa Zakopane / Krzysztof Włodarczyk

Krzysztof “Diablo” Włodarczyk jest już na wolności i w rozmowie z Super Expressem opowiedział o treningach, jakie odbywał w więzieniu.

Przypominamy, że Włodarczyk został złapany na jeździe samochodem bez ważnego prawa jazdy. Wcześniej bowiem został nałożony na niego zakaz sądowy dotyczący poruszania się pojazdami mechanicznymi. “Diablo” trafił do więzienia na pięć miesięcy. 

Po odsiadce, polski pięściarz wyszedł na wolność i teraz może skupić się na powrocie do normalnego życia.

“Diablo” Włodarczyk o treningach w więzieniu: 470 kółek na “spacerniaku”, w celi związane dwie zgrzewki wody

W rozmowie z Super Expressem przyznał, że czasu w więzieniu nie stracił i robił co mógł, by utrzymać formę fizyczną:

“Jeśli dostałem większy spacerniak to tam biegałem. Robiłem w granicach ośmiu kilometrów, to wychodziło od 400 do 470 kółek. Mogło zakręcić się w głowie, ale zmieniałem kierunek biegu. A jak byłem w celi, to miałem związane dwie zgrzewki wody i tak trenowałem. Do tego pompki, przysiady, triceps, biceps i brzuch – nogi pod kaloryfer i zasuwałem. A jak miałem mniejszą celę, to pompowałem brzuch na świetlicy.”

Cała rozmowa Diablo z Super Expressem do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Utytułowana zawodniczka sportów stójkowych rywalką Karoliny Owczarz na KSW 61

Starcie pań, w którym wystąpią Karolina Owczarz (3-1, 2 Sub) i Monika Kučinič (1-0), zamyka kartę walk gali KSW 61. Już 5 czerwca Polka zejdzie kilka kilogramów niżej, a jej rywalką w mieszczącej się na granicy Gdańska i Sopotu hali ERGO ARENA będzie utytułowana zawodniczka sportów uderzanych ze Słowenii. Starcie odbędzie się w umownym limicie 53,5 kg.

Różalski o Don Kasjo: Jako baleciarz stoczył 5 rund po 3 minuty z zawodnikiem z krwi i kości!

Marcin Różalski wypowiedział się o Kasjuszu Życińskim, który mimo wszystko zaskoczył w ostatnim pojedynku. ”Don Kasjo” dopiero po całym dystansie przegrał z Normanem Parke, który toczył swoje pojedynki w największych organizacjach na świecie.

Jak trenować, to z najlepszymi! Robert Ruchała i Mateusz Gamrot na jednej sali w Czerwonym Smoku

Aspirujący do miana nowej gwiazdy KSW Robert Ruchała postawił na treningi z najlepszymi! 23-latek przebywa obecnie w Poznaniu, gdzie w Czerwonym Smoku jego sparingpartnerami są m.in. Mateusz Gamrot i Borys Mańkowski.