MMA PLArtur SzpilkaDiablo o walce z Szpilką w MMA: 25% do 75 dla Włodarczyka!

Diablo o walce z Szpilką w MMA: 25% do 75 dla Włodarczyka!

Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO) pojawił się na sobotniej gali Elite Fighters 1 w Rzeszowie. ”Diablo” w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o potencjalne starcie z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO) w mieszanych sztukach walki.

39-latek w lipcu wrócił na ring po prawie 2-letniej przerwie. Włodarczyk w Suwałkach zmierzył się z Vadymem Novopashynem (6-3, 2 KO) z Ukrainy. ”Diablo” po sześciu rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Całą walkę i galę możecie zobaczyć poniżej:

Włodarczyk: Mam nadzieje, że dojdzie do tej walki!

Krzysztof Włodarczyk (59-4-1, 39 KO) w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim zdradził, że dalej liczy na starcie z Arturem Szpilką (24-5, 16 KO). Aktualnie celem ”Diablo” jest walka o Mistrzostwo Europy.

Włodarczyk w MMA? Nie można tego wykluczyć. Krzysztof wspominał, że w przeszłości trenował zapasy.

Tak przepadamy za sobą strasznie (Artur Szpilka). Mój cel to jest jak na razie ring i nie będziemy wiercić tego samego tematu. Mamy to sobie wyjaśnić w ringu. A co później? To będzie zależało od nas dwóch (…) Mam nadzieje, że dojdzie do tej walki. Kiedy? To jest dobre pytanie. Ja do Ciebie, a Ty do mnie – kiedy? Ja nie śledzę poczynań tej osoby, więc wszystko zależy od moich promotorów i tego jaki on ma plan, co by chciał zrobić, jak zrobić. Plan teraz to Mistrzostwo Europy. (..) Jak rozkładam szansę, analitycznie? 25% do 75 dla Włodarczyka.

Zobacz także:

Jacek Murański twierdzi, że “prędzej czy później zrobi sam” Dominika Zadorę, mistrz FEN odpowiada! Widzieliście?

Jacek Murański, czyli głośna postać ostatniego weekendu w rozmowie z dziennikarką podczas gali Elite Fighters 1 odniósł się do pamiętnego wyzwania, jakie swego czasu w sieci rzucił mu mistrz FEN w K-1 Dominik Zadora.

To pewne! Znany piosenkarz zawalczy na gali Elite Fighters! Co wy na to?

Kolejny zawodnik dołącza do Elite Fighters! Jacek Stachurski urodził się po to aby walczyć?