MMA PLUFCDerek Brunson vs Darren Till walką wieczoru gali UFC Fight Night w sierpniu

Derek Brunson vs Darren Till walką wieczoru gali UFC Fight Night w sierpniu

Ciekawe starcie w wadze średniej Derek Brunson vs Darren Till zostało walką wieczoru gali UFC Fight Night, która odbędzie się 14 sierpnia.

Informację o zestawieniu obu zawodników potwierdził portal MMAjunkie.com.

Miejsce zorganizowania gali z walką Brunson vs Till nie jest jeszcze ustalone.

Derek Brunson vs Darren Till walką wieczoru gali UFC Fight Night w sierpniu

Derek Brunson swoją ostatnią walkę stoczył w marcu tego roku. Na gali UFC on ESPN 21 pokonał decyzją sędziów Kevina Hollanda. Aktualnie Amerykanin jest rozpędzony serią czterech zwycięstw z rzędu.

Darren Till to były pretendent do tytułu mistrzowskiego w wadze półśredniej, który po przenosinach do wyższej dywizji wagowej notuje rekord 1-1. W kategorii do 84 kilogramów pokonał Kelvina Gasteluma i przegrał z Robertem Whittakerem.

Aktualnie Brytyjczyk czeka na zgodę lekarzy na dopuszczenie do walki, bowiem zmaga się jeszcze z niedoleczonym obojczykiem.

Na kogo stawiacie w tej walce? Czy Derek Brunson zdoła pokonać Darrena Tilla czy to właśnie Brytyjczyk wyjdzie zwycięsko z tej konfrontacji?

Zobacz także:

KSW 61: Będą kłopoty Pudziana? “Juras” ćwiczy efektowne kopnięcie przed czerwcową galą!

Wielu kibiców zastanawia się czy po latach występów w KSW doczekamy się parafrazy słynnego komentarza Łukasza Jurkowskiego i na KSW 61 zobaczymy kłopoty, kłopoty Pudziana? Wszak okazja jest niebagatelna, bowiem Pudzianowski wejdzie do klatki właśnie z Łukaszem Jurkowskim.

FAME MMA 10: Program przerwany! Doszło do awantury pomiędzy Parke, a Don Kasjo! [WIDEO]

Dzieje się podczas face to face pomiędzy Kasjuszem Życińskim, a Normanem Parke. Przypomnijmy, że jest to walka wieczoru FAME MMA 10, która odbędzie się w najbliższą sobotę.

Były mistrz wagi piórkowej kontra „Nitro” na KSW 61

Były mistrz kategorii piórkowej, Salahdine Parnasse (14-1-1, 2 KO, 4 Sub) wraca do klatki KSW po utracie pasa. Rywalem fenomenalnego Francuza będzie autor drugiego najszybszego nokautu w historii KSW, Filip Pejić (15-4-2, 10 KO, 3 Sub). Walka odbędzie się w limicie kategorii piórkowej.