MMA PLBoksDeontay Wilder vs. Tyson Fury 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Deontay Wilder vs. Tyson Fury 2 – rozpiska, transmisja, godziny rozpoczęcia gali

Foto: LOS ANGELES, CA - DECEMBER 01: Deontay Wilder punches Tyson Fury in the ninth round fighting to a draw during the WBC Heavyweight Championship at Staples Center on December 1, 2018 in Los Angeles, California. (Photo by Harry How/Getty Images)

W najbliższy weekend podczas gali w Las Vegas dojdzie do wielkiego rewanżu między Deontayem Wilderem (42-0-1, 41 KO) i Tysonem Furym (29-0-1, 20 KO). Fanów boksu na najwyższym światowym poziomie.

Pod koniec 2018 roku pierwsza walka tych pięściarzy zakończyła się niejednogłośnym remisem. Teraz Amerykanin i Brytyjczyk ponownie spotkają się w ringu, aby rozstrzygnąć kto z nich jest lepszy. Świadczy o tym też podtytuł gali “Unfinished Business”.

W co-main evencie  zmierzą się ze sobą inni zaprawieni w bojach zawodnicy wagi ciężkiej Gerald Washington (20-3-1, 13 KO) i Charles Martin (27-2-1, 24 KO). Podczas gali również starcie o pas kategorii super koguciej federacji WBO między Joe Santisimą (19-2, 16 KO) a Emanuelem Navarrete (30-1, 26 KO).

W Polsce galę transmitować będzie TVP Sport – zarówno w Internecie jak i telewizji

Deontay Wilder vs. Tyson Fury 2: Unfinished Business

Data: 22 lutego 2020
Miejsce: MGM Grand Garden Arena, Las Vegas, Nevada, USA
Początek gali: 1:30
Transmisja: 3:05 (noc z soboty na niedzielę)

  • 3:05 (od walki Fundora vs. Lewis) –  sport.tvp.pl oraz aplikacja mobilna TVP Sport  (Android oraz iOS)
  • 3:45 (od walki Santisima vs. Navarrete) – TVP Sport

Karta telewizyjna:

kat. ciężka: Deontay Wilder (42-0-1, 41 KO) vs. Tyson Fury (29-0-1, 20 KO) – walka o pas WBC – ok. 6:00
kat ciężka: Gerald Washington (20-3-1, 13 KO) vs. Charles Martin (27-2-1, 24 KO)
kat. super kogucia: Joe Santisima (19-2, 16 KO) vs. Emanuel Navarrete (30-1, 26 KO) – walka o pas WBO
kat. super półśrednia: Sebastian Fundora (13-0-1, 9 KO) vs. Daniel Lewis (6-0, 4 KO)

Karta wstępna:

kat. lekka: Rolando Romero (10-0, 9 KO) vs. Arurs Ahmetovs (5-0, 2 KO)
kat. lekka: Gabriel Flores Jr. (16-0, 6 KO) vs. Matt Conway (17-1, 7 KO)
kat. półśrednia: Vito Mielnicki Jr. (4-0, 3 KO) vs. Corey Champion (1-2, 1 KO)
kat. piórkowa: Isaac Lowe (19-0-3, 6 KO) vs. Alberto Guevara (27-5, 12 KO)
kat. półśrednia: Subriel Matias (15-0, 15 KO) vs. Petros Ananyan (14-2-2, 7 KO)
kat. półśrednia: Amir Iman (22-2, 19 KO) vs. Javier Molina (21-2, 9 KO)