MMA PLHighleagueDenis zdenerwował się na pytanie o walkę z Oświecińskim: Nie będę z taką ku*wą wychodził do klatki!

Denis zdenerwował się na pytanie o walkę z Oświecińskim: Nie będę z taką ku*wą wychodził do klatki!

Denis Załęcki w minioną sobotę wystąpił na gali High League 4, gdzie szybko przez kontuzję przegrał z Arturem Szpilką. Po walce w wywiadzie dla Illegal TV ostro wypowiedział się o potencjalnym pojedynku z Tomaszem “Strachem” Oświecińskim.

Załęcki

Walka Denis Załęcki vs Artur Szpilka była jedną z najbardziej elektryzujących na gali High League 4. Panowie wystąpili w co-main evencie. Początkowo między nimi było dużo szacunku, lecz później atmosfera powoli zaczynała się zagęszczać. Pokłócili się o to, kto drugi wyjdzie do klatki. Ostatecznie padło na “Szpilę”.

Denis Załęcki: mogę wziąć pałę i mu nogi połamać

Pojedynek zaczął się dość zaskakująco. “Bad Boy” rzucił się na Artura z gradem ciosów, kilka nawet dotarło do głowy byłego bokserskiego pretendenta do walki o pas mistrza świata wagi ciężkiej. Ostatecznie przy próbie backfista Denis źle stanął i we znaki dała się kontuzja kolana, która uniemożliwiła mu dalsze kontynuowanie pojedynku.

Po walce szef The War udzielał wywiadów. Porozmawiał m.in. z Illegal TV, gdzie został spytany o potencjalne starcie z Tomaszem Oświecińskim.

Nie będę z taką ku*wą wychodził. To jest zwykły konfident, zwykła pała. Tyle. Nie wiem, czy to jest wbrew kodeksowi, skoro chłopacy wychodzą się bić z psami. Nie będę wychodził z taką pałą do klatki. Mogę wziąć pałę i mu nogi połamać. To jest jedyna rzecz, którą mogę zrobić.

– powiedział Załęcki.

Denis ewidentnie nie przepada za “Strachem”, który w środowisku sportów walki ma bardzo złą opinię. Na jego temat najczęściej zawodnicy wypowiadają się w bardzo ostrych słowach.

Więcej o walce “Bad Boy” wypowiedział się w wywiadzie grupowym, który można zobaczyć na naszym kanale YouTube:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis