MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki zapowiada: Był ”Pitbull. Nowe Porządki”, teraz będzie ”Bad Boy” nowe porządki! 

Denis Załęcki zapowiada: Był ”Pitbull. Nowe Porządki”, teraz będzie ”Bad Boy” nowe porządki! 

Denis Załęcki z mocnym przesłaniem! ”Bad Boy” wypowiedział się co w sytuacji, gdy następne osoby będą go zaczepiać i robić ”awanturę w internecie”. Warto podkreślić, że w ostatnim czasie nie brakowało takich zawodników.

Załęcki

Denis swój jakże ważny pojedynek stoczy w najbliższą sobotę na High League 3 w Ergo Arenie. Zobaczymy wtedy jego starcie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem. Walka została zakontraktowana w formule MMA.

Mateusz Kubiszyn szerzej znany jako ”Don Diego” to Polski zawodnik kickboxingu. Głośniej się o nim zrobiło jak wygrał turniej GROMDA, czyli turniej walk na gołe pięści.

Na GROMDA 3 w finale pokonał Krystiana Kuźmę szerzej znanego jako ”Tyson”. Warto nadmienić, że ”Tyson” to dobry kolega Denisa Załęckiego. Faworytem był wtedy Torunianin, lecz doświadczenie związane ze sportami walki przemawiało za Kubiszynem.

 ”Don Diego” był nawet liczony w 1 minucie walki, ale im dłużej to trwało tym większą przewagę miał Mateusz. Znokautował go pod koniec 3 rundy i został zwycięzcą turnieju GROMDA.

Załęcki: Nie dam sobie pluć w mordę!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu miał ważne przesłanie. Dotyczyło to osób, które będą chciały go zaczepiać.

Powiem tak, był ”Pitbull. Nowe Porządki”, teraz będzie ”Bad Boy” nowe porządki. Skończyło się wyzywanie, ubliżanie na wywiadach. Niech każdy się pilnuje, bo ja naprawdę będę te osoby wyjaśniał. Nie dam sobie pluć w mordę. Nie dam się obrażać. Czy tu, czy gdzieś, ja prędzej czy później tę osobę wyjaśnię.

Karta walk:
Alberto Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński

Zobacz także:

Denis Załęcki o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą: Znowu nagrał coś i się wytłumaczył! Widzieliście?

Wygląda na to, że Arkadiusz Tańcula nie dostanie liścia od Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” o konflikcie z Arkadiuszem Tańculą wspominał w rozmowie z portalem FanSportu.pl. Denis przyznał, że w ostatnim nagraniu ”Aroy” się wytłumaczył z swoich wcześniejszych słów.

Ferrari chce solówki z Alanem Kwiecińskim bez kamer: Zobaczymy czy powie mi w cztery oczy! Co wy na to?

Wczoraj doszło do programu ”Rundki” z Alanem Kwiecińskim i Dawidem Załęckim. Ich starcie odbędzie się w najbliższą sobotę w Ergo Arenie. Pojedynek został zakontraktowany w formule K-1 w małych rękawicach. W czasie trwającego programu Amadeusz Roślik na insta stories zapewniał, że chce solówki z Kwiecińskim bez kamer.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis