MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki zamierza dać szansę Soroko: Świeżo wyszedł z kryminału, źle go pokierowali!

Denis Załęcki zamierza dać szansę Soroko: Świeżo wyszedł z kryminału, źle go pokierowali!

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie Adama Soroko. ”Bad Boy” nie może uwierzyć, że karateka przestraszył się Damiana ”Stiflera” Zduńczyka. Co ciekawe Załęcki zamierza dać szansę Soroko i niewykluczone, że zawalczy na najbliższej gali The War 4.

Załęcki

Soroko wystąpił w turnieju na trzeciej edycji The War. Jego wywiady po walce wzbudziły bardzo duże zainteresowanie. W pewnym momencie można śmiało powiedzieć , że ”Soroko” stał się gwiazdą internetu. Adam pokazał w turnieju charakter i serce do walki.

Soroko miał wystąpić na gali PRIME SHOW MMA 1 w Atlas Arenie, gdzie zmierzyłby się z wspomnianym ”Stiflerem”. Adam niespodziewanie opuścił hale i nie doszło do tej walki.

Załęcki: Za dużo presji mu rzucili na głowę!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że zamierza dać szansę Adamowi Soroko, który może wystąpić na najbliższej gali The War.

Mamy kontakt, prawdopodobnie zawalczy na The War 4. Nie wiem, kogo miał za menedżera, ale chyba ktoś nie sprostał temu zadaniu. Wrzucili go na głęboką wodę, świeżo wyszedł z kryminału, źle go pokierowali, nie obrali mu dobrego toru no i co. Chłop miał walczyć ze Stiflerem, wiadomo, jakby przegrał, to by się śmiali. Może to był główny powód tego. Soroko parteru praktycznie chyba nigdy nie robił. Stifler może coś tam się kulał. Może nie chciał, żeby go poskręcał w parterze (…)  Na pewno się go nie wystraszył. No nie wiem, wątpię, żeby się go wystraszył. On nie jest strachliwy, napie*alał się na gołe pięści, pokazał jajca, jak nie jeden. Za duża presja, za dużo presji mu rzucili na głowę, za dużo wywiadów, każdy chciał mu pomagać, a tak naprawdę został z niczym. Dlatego się odezwałem, czy potrzebna pomoc. Mówił, że ma adwokata. Widzę go chyba na The War 4.

Niewykluczone, że byłoby to starcie z Krystianem Rosą. Soroko ostatnio postanowił odpowiedzieć na słowa potencjalnego przeciwnika.

Słuchajcie moi drodzy. Wracam sobie z pracy do domu, a tam dostaję wiadomość, którą odczytuję, gdzie się okazuje, że gość, z którym walczyłem na The War – k*rwa, żeby nie było mowy nienawiści – Rosa k**wa, powiedziałem kiedyś o Tobie złe słowo? To przyjedź k**wa i się spi**dol pod klatką schodową k**wa. Dostaniesz wpierdol, się przewrócisz słuchaj i ci gówno kręgosłup połamię

Zobacz także:

Juras komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn: Easy money! Co wy na to?

Człowiek orkiestra polskiego MMA Łukasz “Juras” Jurkowski komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, które zobaczymy na najbliższej gali High League 3.

Interwencja Policji! Nielegalna gala MMA nieletnich w Polsce przerwana! Widzieliście?

To się wydarzyło naprawdę… Na profilu ”Policja Śląska” poinformowano o nielegalnej gali MMA nieletnich. Policja przerwała całe wydarzenie, a teraz organizatorzy odpowiedzą przed sądem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis