MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki zabiera głos po przełożeniu jego walki z Don Diego na High League 3!

Denis Załęcki zabiera głos po przełożeniu jego walki z Don Diego na High League 3!

Gala High League 3 zakończyła się nie w taki sposób, jaki chcieli fani. Ze względów bezpieczeństwa przerwano wydarzenie i do starcia Denisa Załęckiego z Mateuszem Don Diego Kubiszynem nie doszło. Chodzi o burdy na trybunach oraz na backstage. Policja wkroczyła na halę, aby ratować sytuację.

Załęcki

Na początku gali organizatorzy podali, że starcie Denisa z “Don Diego” przesunięto na sam koniec karty walk. Już wtedy obawiano się, że walka może powodować duże zagrożenie. Dzień wcześniej ceremonia ważenia odbyła się w Warszawie, a nie w Gdańsku, gdzie wszyscy pozostali zawodnicy.

High League 3: Denis Załęcki zabiera głos!

Na hali odbyło się kilka różnych awantur. Jedna z nich była spowodowana konfliktem Scareface’a z Ferrarim. Następnie doszło do zadym kibicowskich. Ostatecznie organizatorzy zadecydowali, że do walki nie dojdzie, ponieważ ryzyko zdrowia wielu fanów na trybunach jest zagrożone.

Denis Załęcki nie udzielił nikomu wywiadu, jedyne słowa można przeczytać na jego Instagramie. Zdradził tam, że walka z Don Diego odbędzie się za około dwa tygodnie.

Z pewnych powodów gala została zatrzymana… Do walki dojdzie za około 2 tygodnie i obejrzycie ją za darmo na YouTube! Bądźcie spokojni, do walki dojdzie. Zostałem zapewniony, bo nie odpuszczę… za dużo mam do udowodnienia. Jutro odezwę się na spokojnie. Dziękuję za tysiące wiadomości!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis