MMA PLNajnowszeDenis ZałęckiDenis Załęcki wypłacił liścia byłemu policjantowi! Ten po chwili przyznał się do błędu

Denis Załęcki wypłacił liścia byłemu policjantowi! Ten po chwili przyznał się do błędu

Załęcki wypłacił liścia Piotrowi Hallmannowi w trakcie programu FAME: F2F! Były zawodnik UFC po chwili się zreflektował, przyznając się do błędu!

Dziś miał miejsce podwójny program FAME: FACE2FACE. W pierwszej jego części skonfrontowali się ze sobą bohaterowie jednego z superfightów gali FAME 24. Mowa o Josefie Bratanie oraz Amadeuszu „Ferrarim” Rośliku” Nie działo się w nim zbyt dużo w związku z czym trwał zaledwie około 30 minut.

W drugiej części za to twarzą w twarz usiedli Piotr Hallmann oraz Denis Załęcki. Patrząc na całokształt, była to dość spokojna konwersacja. Doszło w jej trakcie jednak do tzw. „dymów”.

ZOBACZ TAKŻE: FAME 24: Underground – karta walk pełna! Kto walczy? Gdzie oglądać?

Otóż w pewnym momencie prowadzący program – Maciej Turski oraz Hubert Mściwujewski przytoczyli jeden z filmów, których Piotr Hallmann był autorem w ostatnim czasie. Mowa dokładnie o tym, w którym Piotr w pewien sposób bawi się z człowiekiem imitującym świnię, którym miał przyklejoną papierową twarz Denisa Załęckiego. „Bad Boy” widząc to, powiedział do byłego podkomisarza policji:

Po chu* prowokujesz? Wypie*dolić ci w zęby? Poje*ało cię ku*wo?

Chwilę później doszło do tzw. „liścia”, który jednak nie sięgnął celu, a jedynie ręki Piotrka, który odpowiedział:

Dobra… ku*wa filmik, się podniecasz.

Wzburzony Denis zareagował na to następująco:

Masz szczęście, że jest walka, bo bym cię tu rozpie*dolił ku*wa.

Hallmann jednak nie dał się sprowokować i jedynie odparł:

Taaaa, byś się zesrał.

Co ciekawe, po krótkiej chwili u Hallmanna nastąpiła refleksja. Były zawodnik UFC przyznał rację Załęckiemu, że ten filmik jest, cytując: „chu*owy”. Zaznaczyć również trzeba, że Piotek stwierdził, iż Denis zaskakuje go swoją postawą w stosunku co do niego. Na myśli ma to, że ten darzy go jakimś szacunkiem, zachowując względny poziom.

Co do starcia Załęcki kontra Hallmann to jest to jeden z ćwierćfinałów turnieju „UNDERGROUND CHAMPIONSHIP” gali FAME 24. Przypomnę, że w tej rywalizacji biorą udział jeszcze: Paweł Tyburski, Marcin Wrzosek, Gracjan Szadziński, Alan Kwieciński, Alberto Simao oraz Krystian Maliszewski.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis