MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki wraca do sprawy walki z Pudzianowskim! Zdanie nieco się zmieniło!

Denis Załęcki wraca do sprawy walki z Pudzianowskim! Zdanie nieco się zmieniło!

Denis Załęcki w ostatniej rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o Mariusza Pudzianowskiego. ”Bad Boy” zmienił nieco zdanie o takim potencjalnym pojedynku w formule MMA. Załęcki zapewnia, że brakuje mu doświadczenia w parterze.

Załęcki

W poniedziałek podczas High League 3 Extra doszło do wyczekiwanej walki Denisa Załęckiego z Mateuszem Kubiszynem. Pojedynek został zakontraktowany w formule MMA. Po trzech pełnych rundach ”Don Diego” wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Denis już w przeszłości był parę razy pytany o Mariusza Pudzianowskiego. To jedna z jego wcześniejszych wypowiedzi:

Powiem Ci tak za bardzo sobie tutaj podkręca tutaj Mariusz. Wiadomo nic mu nie ujmując, jest tytanem pracy – żeby nie było, że go hejtuje bo tak nie jest. Za bardzo się chyba rozkozaczył jakby Bóg wie jakim kotem był. Wiadomo jest dobry, ale nie najlepszy. Walczył z zawodnikami średniej klasy. Byli też mocni, ale z nimi przegrywał. Także jak walczył z Popkiem czy Bombardierem to moim zdaniem nie są jacyś wielce mocni zawodnicy z dużym doświadczeniem. Widać było, że długo się nie przygotowywali, w ogóle psychicznie i fizycznie. Jakbym miał z nim walczyć to przygotowywał bym się na 100%. Jeśli byłoby to w MMA to teraz pół roku zapi**dalam szlifować parter/zapasy. Myślę, że w MMA poradziłbym sobie.

Załęcki o walce z Pudzianem: W parterze myślę, że dużo bym nie podziałał!

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski został zapytany o Mariusza Pudzianowskiego. ”Bad Boy” nieco zmienił swoje zdanie odnośnie takiego starcia w formule MMA. 

Teraz mogę powiedzieć oficjalnie, że jeśli miałbym się bić z nim stójkowo, to bym sobie poradził. Jeśli mielibyśmy robić pełne MMA, to na tą chwilę nie dałbym rady. Na tą chwilę szczerze nie dałbym rady. K*rwa mam dobre zapasy, jakby mnie nie spaliło i bym robił tak jak się uczyłem, to bym wygrał bez problemu, ale po prostu… nie chce mi się tłumaczyć. Obalałem w złą stronę, na siebie zamiast go na bok słipować. Ch**jowo to robiłem, straszna amatorka. Na tą chwilę z Pudzianem w parterze myślę, że dużo bym nie podziałał. Jakby mnie przygniótł to już by nie puścił. To jest właśnie to, że nie mam tego doświadczenia w parterze, nie potrafię rozkładać siły. Widzisz była ta pierwsza runda jakby potrwała 5 minut, to myślę, że w pierwszej rundzie bym go skończył. Byłem z góry, dostawał te bomby, widać było. Zostało te 5-sekund – myślę ”dobra ku*wa nie będę się kładł”. Już sobie przeczekałem, bo sędzia coś tam krzyczał czy Szeliga, że ”wytrzymaj 5 sekund Kubiszyn”. No tam z dwa/trzy razy go sięgnąłem z góry także ku*wa bym go dokończył. Czułem, że był taki w niebie powoli. Już bym się na niego rzucił, to bym go już nie puścił. No, ale co 3 rundy po 3 minuty, wiedziałem z czym się to je. Tyle.

Cała rozmowa poniżej:

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Grzegorz Szulakowski chętny na walkę z Don Diego lub Denisem Załęckim. Proponuje: High League vs Prime MMA! Co wy na to?

Gwiazda walki wieczoru nadchodzącej gali PRIME 2: KOSMOS – Grzegorz Szulakowski przyznał w mediach społecznościowych, że jest chętny na walkę z Mateuszem “Don Diego” Kubiszynem lub Denisem Załęckim. Walkę na zasadach MMA, bowiem w samej stójce, zdaniem “Szuliego” zarówno Kubiszyn, jak i Załęcki “by go pozabijali”.

Kwota zwala z nóg! Monika Kociołek zdradziła, ile zarobiła za walkę z Fagatą w FAME MMA! Widzieliście?

Monika Kociołek na gali FAME MMA 14 przegrała z Agatą Fąk, znaną szerzej jako “Fagata”. Mimo to członkini Teamu X2 zarobiła fortunę na wspomnianym pojedynku. Trzeba przyznać, że jej konto wzbogaciło się o wielką sumę pieniędzy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis