MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20 czerwca na HIGH League 3: Extra!

Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn 20 czerwca na HIGH League 3: Extra!

“Bad Boy” i “Don Diego” poznali nową datę walki! Denis Załęcki i Mateusz Kubiszyn ostatecznie zmierzą się w wyjątkowym miejscu już 20 czerwca na HIGH League 3: Extra. 

Załęcki

Pierwotnie do walki miało dojść 4 czerwca w trójmiejskiej ERGO ARENIE podczas HIGH League 3. Do wyczekiwanej konfrontacji ostatecznie nie doszło ze względów bezpieczeństwa. Konieczna była decyzja o przedwczesnym zakończeniu gali.

Malik Montana od razu po wydarzeniu zapowiedział, że do pojedynku Załęckiego z Kubiszynem dojdzie w ciągu najbliższych tygodni. Teraz już wiemy, że konfrontacja odbędzie się w poniedziałek, 20 czerwca, o godz. 20:00 podczas specjalnego HIGH League 3: Extra!

Pojedynek odbędzie się w wyjątkowym miejscu. Walka “Bad Boya” z “Don Diego” teraz jest już prawdziwą walką o honor, a nie zwykłym starciem sportowym! Do potyczki dojdzie na zasadach MMA w limicie trzy rundy po trzy minuty.

Denis Załęcki to jeden z najlepszych polskich wojowników wśród walk ulicznych i starć na gołe pięści. W debiucie w HIGH League wystąpił jako zawodnik K-1. Poradził sobie świetnie, bo po trzech rundach wygrał z o wiele bardziej doświadczonym Alanem “Alanikiem” Kwiecińskim.

“Don Diego” to jeden z najlepszych polskich zawodników walk na gołe pięści. Świetnie radził sobie na galach GROMDA, gdzie wygrał pięć walk i został mistrzem organizacji. Wszystkich rywali nokautował! Poza tym odnosił wielkie sukcesy na zawodach kickbokserskich i bokserskich.

Transmisja ze starcia dostępna będzie dla wszystkich osób, które zakupiły dostęp do HIGH League 3 na HighLive.TV oraz bilety na galę. Więcej informacji wkrótce.

Zobacz także:

Remi nie podał Góralowi ręki na ważeniu przed GROMDA 9. Teraz tłumaczy sytuację [WIDEO] Co wy na to?

To był staredown o podwyższonym ładunku emocjonalnym. Podczas oficjalnego ważenia przed galą GROMDA 9, Remi nie podał ręki swojemu rywalowi – Góralowi. Ten wpadł w konsternację, a Remi Gruchała wytłumaczył kibicom dlaczego nie wyciągnął w tym momencie ręki:

Red rywalem Ochroniarza Oszusta z Tindera na PRIME 2: Kosmos! Widzieliście?

Raper, menadżer, konferansjer, podcaster, fan sportów walki, czyli w jednym słowie Red został rywalem Ochroniarza Oszusta z Tindera na gali PRIME 2: Kosmos. Starcie to zostało już oficjalnie potwierdzone.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis