MMA PLDenis ZałęckiJuż dzisiaj walka Denis Załęcki vs Don Diego! Gdzie oglądać PPV? Transmisja High League 3: Extra

Już dzisiaj walka Denis Załęcki vs Don Diego! Gdzie oglądać PPV? Transmisja High League 3: Extra

Walka Denis Załęcki vs Don Diego odbędzie się już dziś! Została ona pierwotnie przełożona z przyczyn bezpieczeństwa i ostatecznie nie oglądaliśmy jej na gali High League 3. Wiemy, gdzie można będzie oglądać ten pojedynek. Transmisja dostępna będzie jedynie w systemie PPV.

Denis Załęcki vs Don Diego już za tydzień! Gdzie i jak oglądać w PPV? Transmisja live w internecie
Foto: High League

>>>OGLĄDAJ WALKĘ DENIS ZAŁĘCKI VS DON DIEGO!<<<

Denis Załęcki vs Don Diego – gdzie oglądać PPV?

Podczas gali High League ogłoszono, że wspomniane starcie zostanie przesunięte na sam koniec karty walk. Atmosfera zaczęła być gorąca już podczas walki Dawida Załęckiego z Alanem Kwiecińskim. Wtedy doszło do dwóch rozrób na trybunach. Najpierw nastała awantura pomiędzy Amadeuszem Ferrarim a Pawłem Bombą, a następnie na wyższych trybunach doszło do bójek i szarpanin.

Galę przerwano jednak poprzez wydarzenia na backstage, gdzie było naprawdę groźnie. W ciągu kilku minut na ERGO ARENIE pojawiła się policja.

Kilka dni po gali High League wydało specjalne oświadczenie, w którym napisano, że walka się odbędzie za około 2 tygodnie od zakończenia wydarzenia. Teraz oficjalnie wiemy, że jej termin to 20 czerwca o godzinie 20:00.

Denis Załęcki vs Don Diego – transmisja PPV online live stream

Według HL żadna osoba, która kupiła PPV i bilet na wydarzenie nie zostanie pokrzywdzona. W związku z tym bardzo możliwe, że transmisja z walki nie będzie bezpłatna, a zobaczyć ją będą mogli widzowie, którzy wcześniej zakupili dostęp oraz wejściówkę na halę. Jeżeli ktoś o godzinie 20:00 w poniedziałek, 20 czerwca nie będzie mógł obejrzeć walki, to nic straconego, ponieważ przez kolejne 24h nadal będzie posiadał dostęp do retransmisji.

Ponadto przedstawiamy szczegółowe informacje od organizatorów:

– Osoby, które kupiły bilet na galę HIGH League 3, wkrótce dostaną kod PPV ZA DARMO na mail.
– Osoby, które kupiły PPV na galę HIGH League 3, do jutra (czwartku) dostaną dostęp ZA DARMO na HighLive.TV.
– Jeśli nie kupiłeś dostępu na HIGH League 3, możesz dokupić dostęp do walki Załęcki vs Kubiszyn za 9,99 zł!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis