MMA PLDawid ZałęckiDenis Załęcki uderza w Don Diego po High League 3. Mocne słowa “Bad Boya” z Torunia: Trzymajcie mnie!

Denis Załęcki uderza w Don Diego po High League 3. Mocne słowa “Bad Boya” z Torunia: Trzymajcie mnie!

Denis Załęcki bezpośrednio uderza w Don Diego po nieodbytej walce na gali High League 3, która wczoraj odbyła się w trójmiejskiej Ergo Arenie.

Denis Załęcki uderza w Don Diego

Przypominamy, że starcie to zostało przełożone na inny termin “ze względów bezpieczeństwa”, bowiem tuż przed tą walką na trybunach wybuchła ogromna zadyma z udziałem pseudokibiców Lechii Gdańsk i Elany Toruń.

Organizatorzy zdecydowali się nie wpuszczać zawodników do tej walki w sobotni wieczór i zorganizują ich pojedynek w bardziej sprzyjających okolicznościach.

Denis Załęcki uderza w Don Diego po High League 3

Co ciekawe, “Bad Boy” po całej tej głośnej sytuacji uderzył w Mateusza Kubiszyna! Torunianin w swoim stylu odniósł się do zachowania Don Diego, które wg Załęckiego mają znamiona atencjuszyzmu.

Załęcki zamieścił ostry wpis na swoim instastories w sprawie swojego niedoszłego (jeszcze!) rywala:

“I na koniec jeszcze kilak słów do Ciebie diego. Jesteś kompletnie żałosny! Te farmazony jakie gadasz innym są absurdalne… No ale czego można się spodziewać po gościu, który swojego szefa nazywa frajerem. Jednych już obraziłeś i teraz mącisz na kolejnych, którzy dali Ci zarobić… ŚMIECH NA SALI! Nie słuchajcie tej chorągiewy! Zajmij się może patrzeniem i cieszeniem z ilości ludzi na transmisji… Jak ktoś nie widział, wielki sportowiec ubolewający nad tym, że jego walka się nie odbyła, co trzecie zdanie jarał się tym ile osób go ogląda… Nie no, trzymajcie mnie!”

Jak myślicie, jak dojdzie w końcu do pojedynku Załęcki vs Kubiszyn, to który z tych zawodników okaże się lepszy w klatce?

Zobacz także:

High League 3: Wyniki NA ŻYWO! Wielkie emocje na gali! Zobacz, kto wygrał pojedynki

Gala High Leauge 3 już na żywo! Kibice doczekali się wydarzenia, które można oglądać live w systemie PPV lub będąc na żywo w ERGO ARENIE na granicy Gdańska i Sopotu. W tym artykule można śledzić wyniki walka po walce. Kto wygrał swoje pojedynki? – Zobacz! Start o godzinie 20:00.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis