MMA PLArek TańculaDenis Załęcki podał rękę Tańculi: Ja mu naprawdę kibicowałem! [WIDEO]

Denis Załęcki podał rękę Tańculi: Ja mu naprawdę kibicowałem! [WIDEO]

Na kanale High League pojawił się vlog z sobotniej czwartej edycji w Gliwicach. Arkadiusz Tańcula był na gali, gdzie z ciekawością oglądał pojedynek Denisa Załęckiego z Arturem Szpilką. ”Bad Boy” zmierzając do szatni podał rękę ”Aroyowi”. Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno było gorąco na linii Załęcki-Tańcula. Zawodnik FAME MMA nie wyklucza w przyszłości starcia ”Bad Boyem”.

Tańcula

Tańcula ostatnie starcia odnotował na gali FAME MMA 15 w Łodzi. Reprezentant Grapplingu Kraków w trzeciej odsłonie poddał Mateusza Murańskiego – był to wyczekiwany rewanż.

W rzymskiej klatce doszło również do drugiego starcia z Jackiem Murańskim. Tańcula po 5-rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Tańcula komentuje!

Denis Załęcki zmierzając do szatni podał rękę Arkadiuszowi Tańculi.

– Widziałem, że Denis podał Ci rękę, a wiemy, że było gorąco między wami.

Myślę, że Denis rozwinął się na tyle, że wie jak wygląda ten świat freak fightów, wie o co w tym wszystkim chodzi. I to, że mamy swój kanał commentary i po prostu my komentujemy i musi się do tego przyzwyczaić, że ktoś ma jakieś zdanie o nim, ale to nie znaczy, że my chcemy dla niego źle. Ja mu naprawdę kibicowałem, bo on jest freak fighterem i fajnie by było jakby freak fighter wygrał z zawodowcem, ale się nie udało. A druga rzecz, że Artura znam od dziecka, od gimnazjum, dlatego mu też kibicowałem. Tak czy siak ja życzę bardzo dobrze Denisowi. Mam nadzieje, że będzie napi**dalał i zwyciężał. Może się kiedyś spotkamy w ringu.

Cała sytuacja poniżej:

Zobacz także:

Doświadczony pięściarz o Załęckim: Kasztan niech się jeszcze ku**a jak on to mówi popłacze! Co wy na to?

Doświadczony i uznany pięściarz Albert Sosnowski (49-9-2, 29 KO) na facebooku Super Express Sport skomentował wywiad Denisa Załęckiego. ”Bad Boy” w sobotę stoczył swój trzeci pojedynek w High League. Podczas czwartej edycji w Gliwach czekało go wielkie wyzwanie, bowiem zmierzył się z Arturem Szpilką.

“Jest po walce! Jakiej walce?” – kulisy starcia Ferrari vs Bomba na High League 4 to coś, co każdy potrzebował!

W sieci pojawił się wideoblog organizacji High League, który pokazał kulisy minionej imprezy, która w miniony weekend odbyła się w Arenie Gliwice. To tam znajdziemy także starcie Ferrari vs Bomba widziane z zupełnie nowej perspektywy.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis