MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki otwarty na walkę z ”Szelim”: Ubiję Kubiszyna, może na deser Szeliga!

Denis Załęcki otwarty na walkę z ”Szelim”: Ubiję Kubiszyna, może na deser Szeliga!

Denis Załęcki jest otwarty na potencjalne starcie z Piotrem Szeligą. Przypomnijmy, że ”Szeli” jest podopiecznym Mateusza Kubiszyna, który jest najbliższym przeciwnikiem ”Bad Boya”. Do ich starcia dojdzie czwartego czerwca na gali High League 3 w Ergo Arenie. Dla obu będzie to debiut w mieszanych sztukach walki.

Szeliga

Pewne jest jedno – tu jest mocna spina. Niewykluczone, że podczas konferencji, ”rundek”, ceremonii ważenia – kibice zobaczą tak zwane dymy. Było tak przy ostatniej walce ”Bad Boya”, który miał do wyjaśnienia konflikt z Alanem Kwiecińskim. Podczas programu plaskacz, a na ważeniu w grę poszedł… łokieć.

Pojedynek również dostarczył sporo emocji. Załęcki zdominował swojego przeciwnika i wydawało się, że ”Alanik” za moment będzie ciężko znokautowany. Kwieciński wytrwał do końca i pokazał charakter, ale nie był w stanie niczym większym zaskoczyć przeciwnika. Co ciekawe były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” jest otwarty na rewanż w formule MMA.

Załęcki: Dużo ludzi do mnie pisze, żebym walkę z nim zrobił!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSport.pl przyznał, że dużo kibiców pisze do niego w sprawie potencjalnej walki z Piotrem Szeligą. ”Bad Boy” jest otwarty, aby w niedalekiej przyszłości doszło do starcia z ”Szelim”. Załęcki zapewnia, że walka zakończy się nokautem.

Ubiję Kubiszyna, może na deser Szeliga później. Dużo ludzi do mnie pisze, żebym walkę z nim zrobił. Zresztą Szeliga też pisał, że jak ludzie będą chcieli, to zrobimy. Jakieś tam podobne warunki fizyczne i fajna bitka by była. Ciężki nokaut by był na pewno jakiś.

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Hardkorowy koksu komentuje walkę z Roburem, Marcin Najman przerywa wywiad! Widzieliście?

Udało nam się porozmawiać z Robertem Burneiką, który już czwartego czerwca wraca do klatki. ”Hardkorowy Koksu” wystąpi na gali High League 3, gdzie zmierzy się z Robertem “Roburem” Orzechowskim. To nie koniec, bowiem podczas wywiadu doszło do konfrontacji z Marcinem Najmanem. Padło pytanie czy obaj są otwarci na potencjalny rewanż.

Denis Załęcki zamierza dać szansę Soroko: Świeżo wyszedł z kryminału, źle go pokierowali! Co wy na to?

Denis Załęcki zabrał głos w sprawie Adama Soroko. ”Bad Boy” nie może uwierzyć, że karateka przestraszył się Damiana ”Stiflera” Zduńczyka. Co ciekawe Załęcki zamierza dać szansę Soroko i niewykluczone, że zawalczy na najbliższej gali The War 4.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis