MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki otwarty na rewanż z Don Diego! Wskazał zasady pojedynku, nie chodzi o MMA!

Denis Załęcki otwarty na rewanż z Don Diego! Wskazał zasady pojedynku, nie chodzi o MMA!

Denis Załęcki podkreśla, że nie zamierza apelować/krzyczeć o rewanż z Mateuszem Kubiszynem, ale jeśli pojawi się taka opcja… to od razu ją przyjmie. ”Bad Boy” jest otwarty, aby drugie ich starcie odbyło się w formule K-1.

Zalęcki

Przebieg pojedynku zaskoczył wielu kibiców. Mateusz Kubiszyn po pełnych 3-rundach wygrał jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła trzecia runda. Załęcki już na początku próbował obalić – mając świadomość, że jest to kluczowa odsłona. Kubiszyn świetnie skontrował i to on był z góry. Sędzia po jakimś czasie podniósł walkę do stójki. Denis ruszył z ciosami, ale brakowało już paliwa. ”Don Diego” nie zamierzał ryzykować i wdawać się w mocne wymiany.

Załęcki: Bardzo chętnie z nim w K-1 wyjdę!

Denis Załęcki nie zamierza apelować o rewanż, ale jeśli pojawi się oferta, to od razu ją przyjmie! ”Bad Boy” wspomniał o potencjalnym rewanżu w K-1.

Powiem Ci tak. Walka w K-1 jak najbardziej przyjmuję, to od razu. Jak mi da ten rewanż, chociaż ja nie będę mu wykrzykiwał rewanżu, bo może chłopak nie chcieć. Jak sam sugeruje rewanż to K-1, przyjmuje to od razu. Obojętnie kiedy. Zrobię teraz tydzień wolnego, bo mi się należy. Bardzo chętnie z nim w K-1 wyjdę, ale jak wygra w K-1 to musimy zrobić tą dogrywkę w tym MMA. Ja się naprawdę dobrze się czuje w MMA, radzę sobie bardzo dobrze. To co zrobiłem naprawdę uważam to za w ch*j amatorkę jak można kogoś obalać na siebie, kładąc na siebie. Słabo.

Cała rozmowa poniżej:

High League 3: Wyniki!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Jest reakcja Piotra Szeligi na wygraną Don Diego! Wulgarny okrzyk w geście zwycięstwa! Widzieliście?

Mateusz “Don Diego” Kubiszyn okazał się lepszy od Denisa Załęckiego podczas specjalnego wydarzenia High League 3 Extra. W narożniku zawodnika z Lubaczowa stał Piotr “Szeli” Szeliga, który głośnym i nietuzinkowym okrzykiem zareagował na zwycięstwo swojego trenera.

High League 3 Extra: Dawid Załęcki komentuje przegraną syna z ”Don Diego”! Co wy na to?

Dawid Załęcki zabrał głos po walce syna na High League 3 Extra. Doszło na nim do wyczekiwanego starcia pomiędzy Denisem Załęckim, a Mateuszem Kubiszynem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis