MMA PLArek TańculaDenis Załęcki ostro odpowiada Tańculi: Mają po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie!

Denis Załęcki ostro odpowiada Tańculi: Mają po liściu, jak mnie nie przeproszą publicznie!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl zapowiedział, że spoliczkuje ”Szalonego Reportera” i zawodnika FAME MMA – Arkadiusza Tańcule – jeśli go publicznie nie przeproszą. Wszystko po ich ostatniej wypowiedzi na kanale ”Szalony Tańcula”.

Załęcki

Pojawił się odcinek, w którym Arkadiusz i ”Szalony reporter” postanowili skomentować ostatnie wypowiedzi Denisa Załęckiego. 

Szalony Reporter: Co do tej prawilności, to już się staje memiczne. Żeby było jasne Denisie ja nic do Ciebie osobiście nie mam – żeby zaraz nie było konfliktów. No ja się z Tobą napi*rdalać nie będę, nie moja waga, ale k*rwa no już robisz z siebie… staje się to karykaturalne moim zdaniem. Skoro mówisz, że Jan Błachowicz, który zgłosił ku*wa kradzież samochodu i on musi… To jest jeszcze najlepsze, zaraz o tym powiem. Mówią, takie pytanie wzięte pod ch*j, bo to oczywiście mógł sobie zrobić. To jest normalny prawilny gość, ale zadano Denisowi. Denis oczywiście, że ”muszę zobaczyć papier” (pokazali fragment wywiadu). I to mnie rozj*bało jaki k*rwa papier tam może być? Tam jest złożenia doniesieniu przestępstwa o kradzieże samochodu, jaki chcesz tam papier oglądać? Bo ”mówi jak zobaczę to się wypowiem”. Jaki Ty chcesz papier toaletowy z tej komendy k*rwa żeby Ci przynieśli. No, bo wiesz ten zgłosił doniesienie, ale jeszcze o czym Denis pewnie wiesz, a omija. Błachowicz wrzucił zdjęcie auta i powiedział najpierw ”weź, że złodzieju oddaj, weźże to”. To nie jest tak, że chłop bez powodu poleciał na psy.

Arkadiusz Tańcula: W ogóle co ma zrobić normalny człowiek jak mu ukradną auto? Po pierwsze to ubezpieczalnia, na pewno miał autocasco, ale to musisz zgłosić. Nawet jeżeli Ci złodzieje, wiesz donieść na kogoś to najpierw musiałbym wiedzieć z imienia i nazwiska. To już jest rozj*banie się, ale ukradł mi samochód, to z drugiej strony dlaczego mam tego nie zrobić.   

Cała wypowiedź poniżej:

Załęcki zareagował!

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl postanowił w mocnych słowach skomentować zachowanie Arkadiusza Tańculi i ”Szalonego reportera”.

Jak na przykład teraz Tańcula z tym ”Szalonym reporterkiem” całym. Też stworzyli sobie tam jakiś program, zobaczyli że przy moim nazwisku wyświetlenia się zgadzają. Ponagrywali typu, że jestem takim prawlniakiem – że… nie chce skłamać. Podali przykład, że jakby ktoś zgwałcił moją córkę czy kobietę, to ja jestem takim prawilniakiem – że ja bym poszedł i zgwałcił też przyjąłeś córkę. To ja Ci gwarantuje, że ja teraz spotykam Tańcule i tego reporterka i obydwaj mają po pysku. Masz moje słowo honoru, że ten i ten dostaną po liściu jak nie przeproszą mnie publicznie. Czekam teraz na jakąś konferencję taką sraką, świat jest mały – także, gdzieś się spotkamy. Ja nie pozwolę sobie, żeby jakieś dzbany mnie obrażały mnie od różnych rzeczy w internecie.

”Bad Boy” już czwartego czerwca stoczy drugi pojedynek w organizacji High League. Denis podczas trzeciej edycji w Ergo Arenie ma do wyjaśnienia konflikt z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Dojdzie do walki Pudzianowski – Szpilka? “Pudzian” stawia jeden ważny warunek!

Mariusz Pudzianowski w prowadzonym przez Mateusza Borka programie Hejt Park transmitowanego na Kanale Sportowym wypowiedział się o możliwym starciu Pudzianowski – Szpilka. “Pudzian” zgadza się na taki pojedynek, ale stawia jeden ważny warunek.

Ponad milion złotych za walkę w KSW?! “Pudzian” zdradził swoje zarobki: Żadna tajemnica!

Mariusz Pudzianowski był gościem Mateusza Borka w programie Hejt Park, transmitowanym na antenie Kanału Sportowego. “Pudzian” odpowiedział na pytanie jednego z widzów i zdradził, że jego zarobki w KSW sięgają wielkich kwot, lecz mimo to ma wiele innych źródeł finansowych.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis