MMA PLArchiwumDenis ZałęckiDenis Załęcki ostro o wypowiedziach Labrygi: Każdy mocny przy wywiadach i w internecie!

Denis Załęcki ostro o wypowiedziach Labrygi: Każdy mocny przy wywiadach i w internecie!

Denis Załęcki na insta stories odpowiadał na pytania widzów/obserwujących. Było pytanie do ”Bad Boya” chociażby o ostatnie wypowiedzi Denisa Labrygi. Przypomnijmy, że już w przeszłości wspominało się parę razy o takim potencjalnym zestawieniu. Załęcki zapewnia, że nie jest zaskoczony wypowiedziami potencjalnego przeciwnika.

Załęcki

”Bad Boy” ma za sobą operację. Teraz wojownik z Torunia zamierza wrócić pełny i zdrów, aby udowodnić swój potencjał. Załęcki zapewnia, że będzie ciężko się przygotowywał, a wypowiedzi jego potencjalnych rywali go jeszcze bardziej nakręcają oraz dodają motywacji.

Załęcki ostatni pojedynek stoczył na gali High League 6 w Katowicach. ”Bad Boy” skrzyżował rękawice z Pawłem Tyburskim. Szybko odezwała się kontuzja Denisa… W tej sytuacji Załęcki jeszcze dwukrotnie sfaulował przeciwnika za co oczywiście został zdyskwalifikowany.

Załęcki zabiera głos!

Denis Załęcki na insta stories odpowiedział co myśli o ostatnich wypowiedziach Denisa Labrygi. 

A to mam go wyzywać w internecie czy co 😂 Każdy mocny w przy wywiadach i w internecie. Poczekajmy aż dojdzie do walki i konferencji. Wtedy zobaczymy kto jest mocniejszy psychicznie i fizycznie.

A powiedz mi… Czy on jest jedyny? 😂 Co kilka miesięcy jest ktoś nowy. Zaraz znajdzie się kolejny… i kolejny… Ale spokojnie… Właśnie przez tych wszystkich krzykaczy biorę się w końcu za siebie i pora ruszyć dupe i zamknąć im buźki, bo rzygać mi się chce jak na ich wypowiedzi patrzę. I to jak udają kogoś kim nie są. A ja wolę być znienawidzony za to jaki jestem niż lubiany za to kim nie jestem.

Zobacz także:

Pudzian zabrał głos po przegranej ze Szpilką: Są to moje ostatnie podrygi w zawodowym sporcie! Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski zabrał głos w mediach społecznościowych po sobotniej walce na XTB KSW Colosseum 2. Weteran największej organizacji w naszym kraju skrzyżował rękawice z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie – Arturem Szpilką.

Lexy Chaplin otworzy nową federację? Ciekawe słowa Don Kasjo!

Kasjusz Życiński był gościem w studiu FANSPORT TV, gdzie przedstawił ciekawe wieści, które usłyszał za kulisami. Lexy Chaplin miałaby stać za nową organizacją freakową!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis