MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki ostro o Kwiecińskim: Uważam Alana za e-konfidenta, rozpi**dala się publicznie!

Denis Załęcki ostro o Kwiecińskim: Uważam Alana za e-konfidenta, rozpi**dala się publicznie!

Denis Załęcki został zapytany przez jednego z widzów o potencjalny rewanż z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” ponadto wypowiedział się o ostatnim zachowaniu byłego uczestnika ”Ekipy z Warszawy”. Załęcki zapewnia, że jest otwarty na drugie starcie, ale w organizacji The War.

Załęcki

Jeszcze nie tak dawno Załęcki miał do wyjaśnienia konflikt z ”Alanikiem”. Do ich starcia doszło piątego lutego na High League 2. ”Bad Boy” do samego końca miał nadzieję, że Kwieciński zgodzi się na małe rękawice.

Walka dostarczyła naprawdę dużo emocji. Załęcki dominował i był naprawdę blisko skończenia. Kwieciński pokazał charakter i próbował zaskoczyć do samego końca. Wrażenie zrobiło chociażby kolano z wyskoku. Walka ostatecznie potrwała cały dystans i pewne było kto zostanie zwycięzcą. Denis Załęcki wygrał przez jednogłośną decyzje sędziów.

Denis Załęcki: Masakra co się dzieje w tych czasach!

Denis Załęcki podczas konfrontacji wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. ”Bad Boy” zapewnia, że ”Alanik” jest internetowym konfidentem.

Słuchaj od zawsze powtarzałem, że Alan cwaniaczy do słabszych. Nie uważam, że Alan jest mocniejszy od młodego Murańskiego Broń panie boże, bo pewnie Murański go znokautuje w pierwszej rundzie. Tak mi się wydaje i tak obstawiam. A co do mojego rewanżu z Alanem to jestem otwarty to zrobić na gali The War również w piąstkówkach, ale wątpię, że on do tej walki wyjdzie (…) Uważam Alana za internetowego konfidenta, e-konfidenta (śmiech). Jest no co, publicznie się rozpidala, że ktoś komuś nóż przyłożył i gość siedzi pod respiratorem i on mówi, że się nie rozpidala (…) Nie chce mi się wypowiadać na tematy tych ludzi już. Ja już nie będę się wypowiadał na pewno, więc mi nie zadawajcie pytań na temat Alana czy Ferrariego. Ja powiedziałem co o tym wszystkim myślę, ja nie jestem za tym, żeby się publicznie rozpi**dalać… Kto co robi, kto kogo tnie, kto komu nóż przykłada, to nie są tematy w internet. Masakra co się dzieje w tych czasach. Można się wyzywać, można się bić, można coś, ale nie sprzedawajmy ludzi dookoła co robią komuś. Bez przesady, bez kitu weszła moda e-konfident i to się bez kitu sprawdza.        

Cała konfrontacja poniżej:

Aktualna karta walk:

Alberto “Alberto” Simao vs Marcin Dubiel
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika
Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa (LETHWEI)
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk

Zobacz także:

Denis Załęcki ostro o Vasylu: Niech wypi**dala rodziny bronić na Ukrainie, a nie wali w ch*ja! [WIDEO] Widzieliście?

Denis Załęcki podczas pierwszej konfrontacji z Mateuszem Kubiszynem postanowił w mocnych słowach wypowiedzieć się o innym zawodniku GROMDY. Mowa o Vasylu, który w mediach społecznościowych wyśmiał i skomentował debiut ”Bad Boya” w High League. Tu jest również mocna spina.

Były mistrz KSW wchodzi w dyskusję z polskim hejterem: A Ty ku**a co zrobiłeś w życiu?

Fernando Rodrigues (13-7) nie odpuszcza! Były mistrz KSW w wadze ciężkie podpisał kontrakt z rosyjską organizacją Russian Cagefighting Championship. ”Santo Forte” postanowił wejść w dyskusję z jednym z polskich internautów. Padły mocne słowa.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis