MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki opowiada historię jak zaczepiło go “dwudziestu chłopów Zawiszy”. Wtedy jeszcze nie uciekł!

Denis Załęcki opowiada historię jak zaczepiło go “dwudziestu chłopów Zawiszy”. Wtedy jeszcze nie uciekł!

17 września odbędzie się gala High League 4, na której to dojdzie do pojedynku Artur Szpilka vs Denis Załęcki. Wczoraj obaj zawodnicy brali udział w programie Rundki, który wprowadza kibiców w relację między danymi zawodnikami.

Denis Załęcki

Między “Szpilą” a “Bad Boyem” nie ma złej krwi, ale to nie oznacza, że nie słuchaliśmy ciekawych i niecodziennych historii.

Jedną z nich opowiedział Załęcki.

Denis Załęcki opowiada historię jak zaczepiło go “dwudziestu chłopów Zawiszy Bydgoszcz”

Załęcki, który jest ogromnym kibicem klubu piłkarskiego Elana Toruń i ma nawet na ręce tatuaż z nazwą jego ukochanej drużyny opowiada o konfrontacji z całą chmarą kibiców największego “wroga” Elanowców – Zawiszy Bydgoszcz.

Sytuacja, o której opowiada Załęcki w pewnym momencie zrobiła się tak dramatyczna, że “Bad Boy” musiał uciekać:

“Byłem w Bydgoszczy na jakiejś gali, to podeszło do mnie z dwudziestu chłopów Zawiszy Bydgoszcz. Mieli problem. Ja stanąłem, się nie cofnąłem, ale potem się zbiegło sześćdziesięciu, siedemdziesięciu innych, to wtedy uciekłem. Pierwszych dwudziestu mnie okrążyło, ale nikt nie miał jaj podejść pierwszy. Na huki brali. Ale później zaczęli się zlatywać i musiałem uciekać.”

Cały program Rundki z udziałem Artura Szpilki i Denisa Załęckiego do sprawdzenia poniżej:

Zobacz także:

Alan Kwieciński odpowiada na słowa ”Matrixa”: Śmieszny jesteś ku**a hipokryto! Widzieliście?

Alan Kwieciński postanowił zareagować na insta stories. Mowa o ostatnich słowach uznanego uderzacza w naszym kraju – Michała ”Matrixa” Królika. Kickboxer w mocnych słowach wypowiedział się o ”Alaniku”.

Krzysztof Stanowski prześmiewczo komentuje wideo “Dzień z Ferrarim”. Amadeusz odpowiada! Co wy na to?

Krzysztof Stanowski zareagował na hitowy filmik High League “Dzień z Amadeuszem Ferrarim”, który ukazuje przysłowiowy “dzień z celebrytą”. Zawodnik szybko odpowiedział na wpis dziennikarza.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis