MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o walce z Pudzianowskim: Za 6-8 miesięcy będę do tego starcia gotowy!

Denis Załęcki o walce z Pudzianowskim: Za 6-8 miesięcy będę do tego starcia gotowy!

Denis Załęcki w rozmowie z kanałem AntyFakty został zapytany o potencjalne starcie z Mariuszem Pudzianowskim. ”Bad Boy” z szacunkiem wypowiada się o weteranie KSW. Denis zapewnia, że za pół roku byłby gotowy na tak duże wyzwanie.

Załęcki

Przypomnijmy, że Załęcki już siedemnastego września stoczy drugi pojedynek w mieszanych sztukach walki. Będzie to starcie z Arturem Szpilką na gali High League 4 w Gliwicach.

Denis swój debiut odnotował na High League 3 Extra. Było to wyczekiwane starcie z Mateuszem Kubiszynem. ”Bad Boy” po 3-rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów.

Oto co powiedział tuż po walce:

Tak, już zeszły ze mnie wszystkie emocje. Już mnie śmieszył ten konflikt, z dupy się tak naprawdę znalazł ten konflikt cały. Podałem mu rękę tylko i wyłącznie za sportową mocną walkę. Ogólnie podobało mi się to, że kurczę walczymy gość jest w ch*j dobrze przygotowany. Bijemy się, a on tu w trzeciej rundzie (od połowy) zaczął spi**dalać. Ja mu pokazałem co Ty robisz, a on się śmieje i spie**ala. No nie podjął w trzeciej rundzie walki. Nawet dużo chłopaków, którzy mnie nawet nie lubią pisali mi ”Denis szacun za walkę. Trzecia runda nie mieliście siły, widać że on też nie miał siły i padł kondycyjnie”. No, ale ja kwa nacierałem. Mówiłem, że będzie presja i była. K*rwa byłem zdziwiony, że całe pół rundy spi**dalał i nie podejmował walki. Chyba było widać.     

Denis Załęcki o walce z Pudzianowskim!

Denis Załęcki ponownie został zapytany o potencjalne starcie z Mariuszem Pudzianowskim. ”Bad Boy” uważa, że jest szansa na taki pojedynek.

Jest taka szansa, że do takiego starcia dojdzie, ale jak mam być szczery, jeszcze z dobre 6-8 miesięcy parteru i zapasów, to jest istotne. To jest gość, który jest naprawdę silny, to jest tytan pracy. Będzie ciężka przeprawa, stójki się nie obawiam w ogóle, mogę teraz z miejsca z nim wyjść. Stójkowo bym wygrał na 100%.  W MMA w tej chwili, formie, nie wiem. Na pewno ma większe doświadczenie parterowe, zapaśnicze, ale za 6-8 miesięcy będę do tego starcia gotowy. Wszystko jest do zrobienia. Słuchaj – Mariusz dostanie dobre pieniądze, ja dostanę dobre pieniądze, no to wyjdziemy.

Zobacz także:

Don Kasjo zaskoczył swoim wpisem! Hasbulla chce zawalczyć w PRIME SHOW MMA?

Kasjusz Życiński nie pierwszy raz zaskakuje! ”Don Kasjo” na twitterze napisał, że Hasbulla Magomedov chce zawalczyć w organizacji PRIME SHOW MMA. Kasjusz zwrócił się do widzów – kto mógłby być potencjalnym przeciwnikiem Hasbulli.

Były piłkarz Legii Warszawa chce walczyć z Kamilem Glikiem! Zmierzą się w MMA?

Były piłkarz Legii Warszawa, występujący obecnie w Wieczystej Kraków Błażej Augustyn był gościem w programie Foot Truck. W rozmowie z Łukaszem Wiśniowskim i Jakubem Polkowskim jasno dał znać, że chce w przyszłości zawalczyć. Jako możliwego rywala wskazał obrońcę reprezentacji Polski Kamila Glika.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis