MMA PLEFM SHOWNorman ParkeDenis Załęcki o walce z Parke: Po nowym roku jak najbardziej, możemy bić się w jego formule!

Denis Załęcki o walce z Parke: Po nowym roku jak najbardziej, możemy bić się w jego formule!

Już w przeszłości mówiło się o potencjalnej walce Denisa Załęckiego z Normanem Parke. ”Bad Boy” na insta stories został zapytany czy dojdzie do takiego zestawienia. Załęcki zapewnił, że po nowym roku jest gotowy na starcie z Parke. Zdecydowanym faworytem takiego zestawienia byłby oczywiście ”Stormin”.

Załęcki

Norman Parke nie zamierzał długo odpoczywać i stoczył kolejny pojedynek. Były mistrz KSW wystąpił w walce wieczoru PRIME SHOW MMA 2, gdzie zmierzył się z powracającym Grzegorzem ”Szulim” Szulakowskim. Pojedynek dostarczył kibicom wiele emocji. Norman wygrał jednogłośną decyzją sędziów, lecz Grzegorz postawił naprawdę twarde warunki. ”Szuli” w pierwszej rundzie zdobył obalenie, a w drugiej często odpowiadał niskimi kopnięciami.

34-latek w tym roku stoczył jeszcze dwie walki w organizacji FAME MMA. ”Stormin” przed czasem odprawił Popka Monstera oraz Piotra Szeligę.

Denis Załęcki: I śmiało możemy bić się w jego formule!

Dojdzie do starcia Denisa Załęckiego z Normanem Parke? Tego nie można wykluczyć! ”Bad Boy” na insta stories odpowiadał na pytania fanów.

Po nowym roku jak najbardziej. Bo teraz mam naprawdę ciekawe walki. I śmiało w jego formule możemy się bić czyli MMA. Trener, z którym podjąłem współpracę… zrobi ze mnie dobrego zawodnika MMA i bijemy się tylko z najlepszymi.

Zobacz także:

Oficjalnie! Klatka rzymska i walka bez limitu na FAME MMA 15! Kto w niej zawalczy?

Organizacja FAME MMA oficjalnie ogłosiła, że na zbliżającej się gali FAME MMA 15 powróci klatka rzymska i to więcej niż na jedną walkę. Co więcej, jeden pojedynek odbędzie się w niej na zasadach no time limit, czyli bez limitu czasowego. Kto w niej zawalczy?

Juras o walce z Kołeckim: To jest jedyne sensowne zestawienie dla nas i kibiców! Widzieliście?

Doświadczony Łukasz Jurkowski (17-12) nie mówi stanowczo nie – jeśli mowa o kolejnym starciu w mieszanych sztukach walki. Popularny ”Juras” podkreśla, że wszystko zależy od dobrej oferty finansowej. Dodatkowo Jurkowski uważa, że jedynym sensownym zestawieniem jest jego niedoszła walka z Szymonem Kołeckim (10-1), do której próbowano doprowadzić już parę razy. 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis