MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o walce Soroko: Jeden drugiego napi**dala na ziemi, ale taki sport!

Denis Załęcki o walce Soroko: Jeden drugiego napi**dala na ziemi, ale taki sport!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem podsumował już trzecią edycję The War. Nie brakowało komentarza przy szalonym starciu ”Soroko” z ”Szachtą”, gdzie mieliśmy dyskwalifikację.

”Soroko” miał duże problemy w starciu z ”Szachtą”. Karateka w pierwszej rundzie był liczony. Po przerwie twardy ”Soroko” dalej próbował zaskoczyć. ”Szachta” runął na ziemię, a wtedy rywal wyprowadził morderczy soccer kick. Oczywiście jest to niedozwolone.

Cały pojedynek możecie zobaczyć poniżej:

Załęcki: Po prostu włączyła się czysta ulica!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował walkę ”Soroko”, który staje się hitem internetu po piątkowej gali The War 3. Załęcki nie jest zaskoczony przebiegiem walki, bo jak zapewnia są to wojownicy wychowani na ulicy.

Bartek i Soroko pokazali naprawdę kawał charakteru. Jestem dumny z obu. Chłopacy zapomnieli w jakich dziedzinach walczą czyli K-1. Jeden drugiego napi**dala na ziemi, ale taki sport. Po prostu włączyła się czysta ulica. To są chłopacy wychowani na ulicy, którzy biorą udział w takich walkach. 

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Tak to prawda! Denis Załęcki chce zorganizować na The War walkę 10 na 10! Co wy na to?

Trzecia edycja The War była gruba? To dopiero początek z tego co mówi Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem. Do jeszcze bardziej szalonego zestawienia dojdzie na następnej gali.

Mogło dojść do tragedii! Frank Mir brutalnie znokautowany przez Kubrata Puleva w Triad Combat [WIDEO] Widzieliście?

W tej walce mogło dojść do prawdziwej tragedii! Na gali Triller Triad Combat toczonej w nowej formule sztuk walki, która docelowo ma konfrontować zawodników MMA z profesjonalnymi pięściarzami walczyli Frank Mir i Kubrat Pulev.