MMA PLNajnowszeBez kategoriiDenis Załęcki o walce na gołe pięści z mistrzem UFC w wadze ciężkiej: Mogłoby to pójść w dwie strony!

Denis Załęcki o walce na gołe pięści z mistrzem UFC w wadze ciężkiej: Mogłoby to pójść w dwie strony!

Denis ,,Bad Boy” Załęcki to dobrze nam wszystkim znana postać. Wspólnie z kanałem ,,ebe ebe” zrobili Q&A gdzie Załęcki odpowiadał na pytania wszelkiej maści, jeden z kibiców zapytał o walkę z aktualnym mistrzem wagi ciężkiej UFC, a Denis odpowiedział w swoim stylu.

Warto zaznaczyć, że już dziś stoczy walką na drugiej edycji gali High League, gdzie podejmie się walki z Alanem Kwiecińskim. Początkowo to starcie nie elektryzowało tak publiki, ale obaj panowie nie pałają do siebie sympatią i przy każdej możliwej okazji się konfrontują.

Na gołe pięści to każdy miałby szansę!

Dziś na kanele ,,ebe ebe” zostało opublikowane Q&A, którego bohaterem był Denis Załęcki. Jeden z kibiców zadał pytanie sformułowane następująco: Czy Francis Ngannou, miałby szansę z Denisem w ulicznej bitce? Odpowiedź Denisa brzmiała następująco:

-Kurczę, coś kojarzę to nazwisko i imię, ale nie wiem kogo masz na myśli. To jest jakiś zawodnik UFC? – Dopytał

-Tak, jest to mistrz UFC wagi ciężkiej – odpowiadając

-No pewnie, że tak. Na gołe pięści to każdy ma szansę. To jest jeden strzał, harpagan i jest po walce. W dwie strony by to mogło pójść.

Cały wywiad jest dostępny na kanale youtube: ebe ebe

Zobacz także:

Znamy rywala Oskara Szczepaniaka na KSW 67! Podoba się?

Utalentowany 22-latek ze Szczecina, Oskar Szczepaniak (2-0), zadebiutuje w KSW podczas warszawskiej gali, która odbędzie się w hali Global EXPO.  Już 26 lutego Polak stanie naprzeciw pierwszego w historii KSW reprezentanta Luksemburga, Yanna Liasse (5-1, 1 KO, 4 Sub).

Joanna Jędrzejczyk zdradziła, która jej rywalka biła najmocniej. Spodziewaliście się takiej odpowiedzi?

Była dominatorka dywizji słomkowej oraz jedna z najlepszych zawodniczek, jakie kiedykolwiek walczyły w MMA – Joanna Jędrzejczyk wskazała rywalkę, która wg niej najmocniej biła. I co ciekawe, nie jest to Weili Zhang, po walce z którą Jędrzejczyk nabawiła się potężnego krwiaka na głowie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis