MMA PLArtur SzpilkaDenis Załęcki o Szpilce: Bo się boi i wie, że go rozpi**dole raz dwa!

Denis Załęcki o Szpilce: Bo się boi i wie, że go rozpi**dole raz dwa!

Denis Załęcki nie jest zadowolony z sytuacji, która zaistniała przed galą High League 4. ”Bad Boy” miał nadzieję, że jego przeciwnik się zgodzi i będzie mógł wyjść jako drugi do klatki ze względu na swoje kontuzje. ”Szpila” postanowił odmówić. Do wyczekiwanej walki w wadze ciężkiej dojdzie już w sobotę w Gliwicach.

Załęcki

Dla Denisa będzie to już trzeci pojedynek w freakowej organizacji. Ostatni miał miejsce na High League 3 Extra. Było to starcie z Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Mało kto by się spodziewał, że aż tak duża część tego pojedynku będzie rozgrywana w parterze. W pierwszej odsłonie mieliśmy wymiany w stójce z obu stron. Załęcki był w klinczu i próbował rzucić przeciwnikiem. Po kolejnej próbie – udało się i już do końca kontrolował rywala z góry.

W drugiej odsłonie Kubiszyn po niskim kopnięciu wychaczył przeciwnika i to on był z góry. Załęcki miał świadomość, że jest to kluczowa runda i musi ją wygrać. ”Bad Boy” szukał obalenia, ale ostatecznie sam znalazł się na plecach. Sędzia Szymon Bońkowski wznowił walkę w stójce. Denis próbował jeszcze przycisnąć, ale brakowało paliwa, a dodatkowo Kubiszyn umiejętnie nie zamierzał ryzykować.

Załęcki o Szpilce!

Denis Załęcki w rozmowie z Mateuszem Kaniowski wypowiedział się o całej sytuacji.

Denis Załęcki: Ku**a no słuchaj jesteśmy kolegami o coś mnie prosisz… Rozumiem gdyby był nieznajomym i powiedział ”słuchaj ja wychodzę, jestem gwiazdą, wychodzę jako drugi i się ciągnij”. No spoko, rozumiem to, ale jesteśmy kolegami i nawet dobrymi byliśmy, mamy dużo wspólnych znajomych. Poprosiłem jak kolegę, wie że mam kontuzje i po prostu go poprosiłem, a on się nie zgodził. Nie rozumiem czegoś takiego. Jak mnie kolega o coś poprosi no to bardzo chętnie bym się zgodził na to – nie wiem czemu nie.      

Mateusz Kaniowski: Pytałem Cię na scenie jak sądzisz, dlaczego?

Denis Załęcki: Dlaczego? Odpowiedziałem, ale Ty gadałeś do niego i nie usłyszałeś. Bo się boi i wie, że go rozpi**dole raz dwa (…)

Denis Załęcki: Ciężko z nim dogadać coś skoro nawet koleżeńsko się nie udało, żeby wyszedł drugi.

Mateusz Kaniowski: Zawiódł Cię?

Denis Załęcki: Zawiódł mnie. To pokazuje, że ma w ch*j wysoko swoje ego i musi pokazać, że on jest zaj*istą gwiazdą i on musi wyjść jako drugi. Inaczej tego nie można podsumować.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Artur Szpilka mocno o zachowaniu Ferrariego: Mega nieeleganckie z partyzanta, jak fr*jer! Co wy na to?

Artur Szpilka na swoim panelu został zapytany o zachowanie Amadeusza Roślika. ”Ferrari” był zły na wypowiedzi ”Sadka”. Postanowił na wywiadzie Moniki Laskowskiego uderzyć wspomnianego ”Sadka”. Takie zachowanie kompletnie nie spodobało się popularnemu ”Szpili”.

High League 4: Mini Majk zaatakowany przez rywala! Salim mocno wczuł się w freaki! [WIDEO] Widzieliście?

To nie koniec tak zwanych dymów! Wydawało się, że przy tym zestawieniu jest spokojnie i będzie, to typowo sportowy pojedynek. Salim Chiboub postanowił ruszyć na przeciwnika i widzieliśmy face to face. W pewnym momencie rywal ”Mini Majka” mocno się wczuł…

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis