MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o sytuacji na High League 3: To żadna Elana i żadna Lechia się nie napie**alała!

Denis Załęcki o sytuacji na High League 3: To żadna Elana i żadna Lechia się nie napie**alała!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem skomentował zamieszanie, które powstało przy gali High League 3 w Ergo Arenie. Właśnie na tej gali miało dojść do jego wyczekiwanego starcia z Mateuszem Kubiszynem. ”Bad Boy” zapewnia, że na trybunach nie było starcia Elany Toruń z Lechią Gdańsk.

Załęcki

Załęcki ostatni pojedynek odnotował na High League 2 w Krakowie. Do wyjaśnienia miał konflikt z Alanem Kwiecińskim. Nie brakowało dymów podczas konferencji, ”rundek” czy ceremonii ważenia. W pewnym momencie Załęcki uderzył łokciem przeciwnika. Pojedynek również dostarczył dużo emocji. ”Bad Boy” po całym dystansie wygrał jednogłośną decyzją sędziów.

Załęcki: Możemy się nie lubić, ale bez przesady ku*wa!

Denis Załęcki komentuje całe zamieszanie przy gali High League 3.

Słuchaj nie rozumiem, dlaczego nie zostało to doprowadzone do skutku – ta moja walka z Kubiszynem. Najlepsze jest to, że jakiś tik toker nagrał – że to k*rwa przez moją osobę i wszystko. A dymy nie były przez moją osobę. To żadna Elana i żadna Lechia się nie napie**alała! Tu był tylko jeden chłopak z Torunia na backstage’u ode mnie z ekipy z Elany. A reszta chłopaków to każdy był z innego miasta. To byli chłopacy pozjeżdżali z całej Polski, żeby ze mną być i mi kibicować, żeby mnie wspierać i cały czas byliśmy na backstage’u. My się na trybunach z nikim nie napi*dalaliśmy oto chodzi. Ludzie sami sobie myślą, że Elana i Lechia się biła – że Denis przez to zespół nam galę. A w tym nie było nic mojej winny, nawet troszeczkę rozumiecie o co chodzi? Że Lechia nie chciała odpuścić za coś co niby się działo kiedyś. Wymyślają jakieś farmazony, że ktoś się na sprzęt napie*alał, że ja kogoś pociąłem maczetami. No gdzie. Jeszcze ten tik toker mówi, że kura rozmawiał z jakimś głównym z Lechii Gdańsk. Tak ktoś główny z Lechii Gdańsk by rozmawiał z takim obszczymurem. Dla mnie to jest niepojęte jak ludzie mogą wymyślać, żeby wybić się na kimś. To jest śmiech na sali. Gdzie tak naprawdę z Lechią nie mamy jakiś super stosunków, możemy się nie lubić, ale bez przesady ku*wa.

Cała rozmowa poniżej:

High League 3: Wyniki na żywo!

Alberto Simao pok. Marcin Dubiel przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Dubiel zostawił serce w klatce, ale nie dał rady silniejszemu Alberto, który wygrał decyzją
Robert “Robur WK” Orzechowski pok. Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika w pierwszej rundzie przez TKO (kontuzja nogi). Relacja z walki: High League 3: Hardkorowy Koksu skończył z kontuzją już na początku walki z Roburem WK!
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz pok. Zusje Astafiewa przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lil Masti zdewastowała twarz Zusje po krwawej walce w boksie birmańskim
Denis “Bad Boy” Załęcki – Mateusz “Don Diego” Kubiszyn – walka wstrzymana. Odbędzie się w innym terminie i będzie dostępna na youtube High League.
Ewa “Kleo” Brodnicka pok. Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Ewa Brodnicka wypunktowała Kamilę Wybrańczyk. Kibice w trzeciej rundzie gwizdali
Extrafight K-1: Dawid “Crazy” Załęcki pok. Alan “Alanik” Kwieciński w pierwszej rundzie przez TKO (trzykrotne liczenie). Relacja z walki: High League 3: Dawid Załęcki skończył Alana szybciej niż Denis! Bomba na banie i kończymy balet!
Kamil Kossakowski pok. Łukasz “Lukas TV” Wdowiak przez decyzję sędziów. Relacja z walki: High League 3: Lukas TV uciekał przed Kamilem Kossakowskim i przegrał decyzją sędziów
Mateusz “Tarzan” Leśniak pok. Paweł “Scarface” Bomba w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w stójce). Relacja z walki: High League 3: Tarzan odpalił Bombę w pierwszych sekundach walki!
Alan “Alan Człowieku” Godziński pok. Przemysław “Kolar” Kolarczyk w pierwszej rundzie przez TKO (ciosy w parterze). Relacja z walki: High League 3: Alan Człowieku znokautował Kolara! Wcześniej sędzia upomniał zawodników, by zaczęli się bić!

Zobacz także:

Marcin Wrzosek szczerze o zarobkach: Dwukrotnie więcej niż w KSW! Widzieliście?

Marcin Wrzosek w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim szczerze wypowiedział się o zarobkach. ”Polish Zombie” zapewnia, że teraz zarabia dwukrotnie więcej niż wcześniej w organizacji KSW.

Stifler jest pewny siebie przed walką z Bombardierem: Myślę, że mogę go znokautować! Co wy na to?

To będzie prawdziwy freak fight! Damian Zduńczyk dziewiątego lipca na PRIME SHOW MMA 1 w Gdyni stanie przed wielkim wyzwaniem. Popularny ”Stilfer” zmierzy się z dużo cięższym ”Bombardierem”. Zduńczyk uważa, że ma spore szanse na znokautowanie mistrza senegalskich zapasów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis