MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o potencjalnym rewanżu z Kwiecińskim: Jest chętny to niech wychodzi na The War! 

Denis Załęcki o potencjalnym rewanżu z Kwiecińskim: Jest chętny to niech wychodzi na The War! 

Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl został zapytany o potencjalny rewanż z Alanem Kwiecińskim. ”Bad Boy” jest otwarty na taką rywalizację i proponuje pojedynek w organizacji The War.

Załęcki

Do ich pierwszego starcia doszło w lutym na gali High League 2 w Krakowie. Załęcki zachęcał przeciwnika, aby ich starcie odbyło się w piąstkówkach. ”Alanik” nie chciał się zgodzić na taki pomysł. Tu była mocna spina – co zobaczyliśmy na konferencji, podczas programu ”rundki” i ceremonii ważenia.

”Alanik” pięciokrotnie był liczony. Momentami wydawało się, że zaraz będzie ciężki nokaut. Były uczestnik ”Ekipy z Warszawy” pokazał charakter i wstawał za każdym razem i próbował czymś zaskoczyć. W pewnym momencie wrażenie zrobiło chociażby kolano z wyskoku. Widać jednak było wielką przewagę siły fizycznej – po stronie Załęckiego. Walka ostatecznie potrwała cały dystans. Denis Załęcki wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów.

Załęcki: To go zlinczuję w klatce, że nie będzie przerywania!

Alan Kwieciński nie tak dawno wspomniał na instagramie, że jest otwarty na rewanż z Denisem Załęckim.

Jestem chętny na rewanż nawet w MMA

”Bad Boy” w rozmowie z FanSportu.pl skomentował słowa Kwiecińskiego.

Alan co chwila padał bez ciosów. Sędzia, zamiast go liczyć, to dawał mu wstawać. On sobie leży, powolutku wstaje, 15 sekund czy 20. Wiesz, ile odezwało się do mnie sędziów po tej walce. Mówili, że ten sędzia jest jakiś poj***ny. Nawet do mnie sędzia z KSW dzwonił na kamerce na Instagramie. Mówi, co to jest, już dawno bym go zdyskwalifikował, by był liczony. On się ku**a kładł, co cios, dlatego już na duże rękawice się nie będę bił. A jeszcze gość mówi, że chce rewanż w MMA. No to jest kamikadze (…)  Jest plan zrobić to w Warszawie. Chcę zrobić mocną walkę, Alan coś wykrzykiwał, że chce ze mną w MMA, to dostanie dobre siano, niech wychodzi w MMA. To go zlinczuję w klatce, że nie będzie przerywania i tak dalej. Jak jest chętny to niech wychodzi na The War, niech się nie martwi o pieniążki, bo zarobi bardzo dobrze. Zobaczymy jaki z niego wojownik.

Chcielibyście zobaczyć rewanż pomiędzy Kwiecińskim, a Załęckim?

Zobacz także:

Juras komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn: Easy money! Co wy na to?

Człowiek orkiestra polskiego MMA Łukasz “Juras” Jurkowski komentuje zestawienie Denis Załęcki vs Mateusz Kubiszyn, które zobaczymy na najbliższej gali High League 3.

Interwencja Policji! Nielegalna gala MMA nieletnich w Polsce przerwana! Widzieliście?

To się wydarzyło naprawdę… Na profilu ”Policja Śląska” poinformowano o nielegalnej gali MMA nieletnich. Policja przerwała całe wydarzenie, a teraz organizatorzy odpowiedzą przed sądem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis