MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o Kwiecińskim: Takie szm**y jak Alan tępić trzeba! Dostanie w łeb jak go spotkam!

Denis Załęcki o Kwiecińskim: Takie szm**y jak Alan tępić trzeba! Dostanie w łeb jak go spotkam!

Denis Załęcki podczas wczorajszym ”Rundek” wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim. Ponownie nie brakowało mocnych słów! Jak widać jest tutaj dalej mocny konflikt i nie ma mowy o podaniu sobie ręki.

Załęcki

Czy w przyszłości dojdzie do rewanżu w małych rękawicach? Tego nie można wykluczyć.

”Alanik” równie mocno podkręcił, gdy w rozmowie z portalem TV Reklama wypowiedział się o debiucie ”Bad Boya” w mieszanych sztukach walki.

Nudna strasznie, flaki z olejem. Miały być fajerwerki, a były zimne ognie. Tak zachwalał, że zrobił mega progres. Ja tam progresu w ogóle nie widziałem. Wręcz przeciwnie – regres, a nie progres. W MMA to byłbym lepszy od niego, mimo że małe rękawice. W MMA byłbym lepszy od niego. 

Załęcki mocno o Kwiecińskim!

Denis Załęcki podczas wczorajszego programu w mocnych słowach wypowiedział się o Alanie Kwiecińskim.

Ja za tym jestem, żeby takie szmaty jak Alan tępić trzeba. Publicznie przy wszystkich poniżać, pluć na takich ludzi, którzy oszukują ludzi, chore dzieci wykorzystują żeby zarobić więcej pieniędzy. Tak jak on nie oddawał długi czas pieniędzy. Trzeba było zrobić w internecie gówno burzę, żeby w końcu po paru miesiącach oddał pieniądze. Ja go nienawidzę z całego serca i mu ręki nigdy nie podam. Dostanie w łeb jak go spotkam (…) Wyobraź sobie, że ten gość ostatnio jak do niego ruszyłem, to coś gadał, że on pomaga charytatywnie dzieciom – że ostatnio robił koncert (śmiech). Pomoc charytatywna jest taka, że idziesz z dobrego serca i pomagasz tak? On jeszcze wziął za to pięć tysięcy. Jakąś dużą sumę, zależy dla kogo – dostał 5 tysięcy za to, że poszedł, zatańczył czy coś takiego. I on mówi, że idzie tam charytatywnie rozumiesz?              

Cały program możecie zobaczyć poniżej:

Zobacz także:

PRIME nakłada ogromną karę na Normana Parke! Irlandczyk dostanie mocno po kieszeni! Zaskoczeni?

Złe informacje dla Normana Parke. Jak czytamy na portalu Przeglądu Sportowego, organizacja PRIME Show MMA nakłada ogromną karę finansową na swojego zawodnika. Powodem ukarania Parke jest niewywiązanie się przez niego z obowiązującego go umowy.

”Matrix” odpowiada Kwiecińskiemu: Je**ć Cię! Jesteś zwykły pet, którego się gasi na co dzień! [WIDEO] Widzieliście?

Michał Królik zapewnia, że to ostatni filmik, który kieruje w stronę Alana Kwiecińskiego. Utytułowany zawodnik K-1 postanowił odpowiedzieć byłemu uczestnikowi ”Ekipy z Warszawy”. Przypomnijmy, że ”Alanik” dostał propozycję walki na gali MMA ATTACK, lecz postanowił odmówić.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis