MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki o GROMDZIE: Powinni bardziej dbać o zawodników, a szczególnie o ich zdrowie!

Denis Załęcki o GROMDZIE: Powinni bardziej dbać o zawodników, a szczególnie o ich zdrowie!

Denis Załęcki w rozmowie z Michałem Cichym wypowiedział się mocno GROMDZIE. ”Bad Boy” apeluje, aby organizacja bardziej dbała o zawodników i ich zdrowie. Będzie jakaś odpowiedź?

Warto zaznaczyć, że Załęcki ma na swoim koncie walki w organizacji GROMDA. Denis na drugiej edycji odprawił z kwitkiem Daniela ”Dziku” Soczyńskiego. 24-latek na następnej gali wystartował w turnieju. Załęcki pokonał Kacpra ”Raidena” Olszewskiego, a w drugim pojedynku musiał uznać wyższość Vasyla Halycha.

Załęcki: To nie są maszynki do zarabiania pieniędzy!

Denis Załęcki w rozmowie z Michałem Cichy postanowił wypowiedzieć się o organizacji GROMDA.

Nic takiego nie zaszło, po prostu moim zdaniem nie szanują tak zawodników jak powinni. Komuś dzieje się krzywda to powinni zapytać/zadzwonić, napisać, coś pomóc, coś doradzić jakąś operacje czy coś. U mnie chłopacy jak odnieśli kontuzje po gali to ja byłem trzy razy czy dwa w szpitalu u Krzycha spytać się co u niego. Potem chciałem mu operacje załatwić, ale sobie sam załatwił. Wypytywałem dalej czy potrzebuje jakieś pieniądze na rehabilitacje czy coś. Ja taki jestem, że swoich nie zostawię i tyle. A taka duża federacja jak GROMDA oni mają bardzo duże zaplecze. Mateusz Borek i Mariusz Grabowski robią od 10 czy od 20 lat, nie wiem, nie chcę skłamać. Wiedzą z czym to się je. Moim zdaniem powinni bardziej dbać o zawodników, a szczególnie o ich zdrowie, bo wiadomo zawodnicy to nie są maszynki do zarabiania pieniędzy. To też są ludzie, dzięki nim ta federacja się rozwija bo przychodzą chuligani, sportowcy i nie można ich traktować jak żołnierzy do zarabiania pieniędzy. Oni zarabiają, ale Ty też zarabiasz. To działa w dwie strony. Dlatego myślę, że tym  – że szanujemy zawodników i martwimy się o nich my będziemy jedną z lepszych federacji, a na pewno przegonimy ich i to lada moment.   

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Kasjusz Życiński o propozycji z KSW: Mi się wydaje, że ich nie stać na ”Don Kasjo” króla! Co wy na to?

Kasjusz Życiński dostanie propozycję z organizacji KSW? Maciej Kawulski i Martin Lewandowski nie tak dawno wypowiedzieli się o zawodniku FAME MMA.

Dominik Zadora tłumaczy porażkę na FEN 37. Rozstanie z żoną, opieka nad córeczką i wielki ptak rozwalający nowe auto! Widzieliście?

Dominik Zadora to jeden z najlepszych kickboxerów w Polsce, który na minionej gali FEN 37 stracił pas mistrzowski Fight Exclusive Night w rewanżowym pojedynku z Anatolym Hunanyanem.