MMA PLDenis ZałęckiDenis Załęcki ma pomysł na szalone starcie 2 vs 2! ”Bad Boy” byłby w drużynie z ”Tysonem”!

Denis Załęcki ma pomysł na szalone starcie 2 vs 2! ”Bad Boy” byłby w drużynie z ”Tysonem”!

Denis Załęcki ma szalony pomysł. Byłoby to starcie dwóch na dwóch. ”Bad Boy” wraz z Krystianem ”Tysonem” Kuźmą zmierzyłby się z Vasylem Halychem i Mateuszem ”Don Diego” Kubiszynem.

Załęcki

Wspomniany Vasyl i Kubiszyn w ostatnim czasie ostro wypowiedzieli się o Denisie Załęckim. Niewykluczone, że do takich starć dojdzie w niedalekiej przyszłości.

Teraz moja prośba bardzo serdeczna do właścicieli GROMDY. Dajcie mi tą walkę. Nie ważne czy pozwolicie mi walczyć w jakiekolwiek innej federacji czy zrobimy to na GROMDZIE.  Po prostu zróbmy to, bo Denis zasługuje na lanie jak jego kolega Tyson. Generalnie do Tysona nic nie mam. Denisa do tej pory uważałem za bardzo w porządku, ale teraz po prostu wyszło szydło z worka. Mordo mam nadzieje, że się k**wa spotkamy i zobaczysz, gdzie jest twoje miejsce w szeregu – mówił Kubiszyn.

Załęcki ma szalony pomysł!

Trzeba przyznać, że takie starcie mogłoby wzbudzić duże zainteresowanie. Denis Załęcki w rozmowie z portalem FanSportu.pl wyznał, że w planach jest jego walka 2 vs 2.

2 na 2 jakbym miał walczyć i jest taki plan, że jak Krystian „Tyson” Kuźma wyjdzie z kryminału, to zrobimy taką walkę 2 na 2 z Vasylem i Kubiszynem. Coś fajnego. Kibice na pewno chcieliby zobaczyć, my chcielibyśmy ich wyjaśnić w jakiś sposób. Także ja jestem jak najbardziej otwarty. Na pewno bardzo mocna walka i bardzo widowiskowa. Ani jedna strona by nie chciała odpuścić, ani druga. To mogłaby być naprawdę mocna bitka.

Zobacz także:

Kamerzysta chciał zrobić ”show”! Murański i jego trener stawiają go do pionu: Zaraz Cię rozj**ie! Widzieliście?

Łukasz Wawrzyniak zdecydowanie przesadził… Krzyki, rzucanie jedzeniem i kieliszkami. ”Kamerzysta” postanowił rzucić w rywala kieliszkiem, lecz poleciało to poza stół. Takie zachowanie nie spodobało się Mateuszowi Murańskiemu i jego trenerowi – Robertowi Maruszakowi. Na konferencji zrobiło się gorąco i ochrona musiała uspokajać całą sytuację.

Pasternak reaguje na zachowanie Taxi Złotówy: Myślę, że dam radę zebrać w sobie tyle odwagi! Co wy na to?

Szymon Wrzesień (4-1) w sobotę podczas Silesian 5 w Mysłowicach stoczył kolejny pojedynek. ”Taxi Złotówa” w walce wieczoru przed czasem odprawił Grzegorza Smolińskiego. Wrzesień w wywiadzie po walce wspomniał, że chciałby w przyszłości zmierzyć się z byłymi mistrzami KSW. Na te słowa postanowił zareagować doświadczony zawodnika MMA – Michał Pasternak (15-7).

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis