MMA PLDawid ZałęckiDenis Załęcki komentuje walkę ojca z Alanem! Oberwało się też Don Diego!

Denis Załęcki komentuje walkę ojca z Alanem! Oberwało się też Don Diego!

Denis Załęcki na instagramie postanowił zareagować po ogłoszeniu walki jego ojca. Kibice freak fightów debiutu Dawida Załęckiego doczekają się już czwartego czerwca. Właśnie wtedy podczas High League 3 dojdzie do jego starcia z Alanem Kwiecińskim. Pojedynek odbędzie się w formule K-1 w małych rękawicach (piąstkówkach).

Załęcki

Przypomnijmy, że Denis Załęcki dalej ma mocną spinę z Alanem Kwiecińskim. ”Alanik” nie tak dawno powtarzał, że jest chętny na rewanż w piąstkówkach. Teraz właśnie w takich rękawicach będzie miał szansę zaprezentować swoje umiejętności. Kwieciński przez wielu jest uznawany za pro sportowego zawodnika, a nie freak fightera. Czy potwierdzi to już w czerwcu?

Historia Załęcki-Kwieciński rozpoczęła się na High League 2 w Tauron Arenie. ”Bad Boy” po 3-rundach wygrał pewną jednogłośną decyzją sędziów. W zasadzie nie brakowało dużo, aby Załęcki zakończył walkę przed czasem.

Denis Załęcki komentuje walkę ojca!

Denis Załęcki na instagramie skomentował ogłoszoną walkę ojca z Alanem Kwiecińskim, do której dojdzie już na najbliższej gali High League 3 w Ergo Arenie. Tym samym kibice freak fightów jednego wieczoru zobaczą ojca i syna w akcji. ”Bad Boy” w swojej wypowiedzi nawiązał również do najbliższego przeciwnika Mateusza ”Don Diego” Kubiszyna.

Alan, Don Diego… Te dwie dziewczynki tego dnia dostaną lekcje życia. Do zobaczenia 4 czerwca!!!

4 czerwca należy do nas!!! Te dwie pruj dupy dostaną lekcję życia!

Karta walk: 
Alberto Simao vs Marcin Dubiel 
Robert “Robur WK” Orzechowski vs Robert “Hardkorowy Koksu” Burneika 
Boks birmański: Aniela “Lil Masti” Bogusz vs Zusje Astafiewa 
Denis “Bad Boy” Załęcki vs Mateusz “Don Diego” Kubiszyn
Ewa “Kleo” Brodnicka vs Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk
Extrafight K-1: Alan “Alanik” Kwieciński vs Dawid “Crazy” Załęcki
 Łukasz “Lukas TV” Wdowiak vs Kamil Kossakowski
 Mateusz “Tarzan” Leśniak vs Paweł “Scarface” Bomba
Przemysław “Kolar” Kolarczyk vs Alan “Alan Człowieku” Godziński  

Zobacz także:

Kim jest Dawid Załęcki, ojciec Denisa?! Przeciwnik Alana Kwiecińskiego na High League 3

Gala High League 3 w Ergo Arenie zapowiada się emocjonująco. Czwartego czerwca nie będzie brakować zestawień, gdzie mamy gwarancję tak zwanych dymów. Dzisiaj ogłoszony został start Dawida Załęckiego – ojca Denisa który również wystąpi w Trójmieście.

Kiedyś pokonał Don Kasjo, a teraz wykręca niesamowite wyniki! Oto Wojciech Sobierajski! Widzieliście?

Ten chłopak jest niesamowity! Tu nie ma mowy o poddaniu się i nie realizowaniu kolejnych celów/wyzwań. Wojciech Sobierajski jest świetnym przykładem dla młodych ludzi i nie tylko – jak przełamywać kolejne bariery. Sobierajski od zawsze był związany ze sportem. Próbował również swoich sił w boksie amatorskim, gdzie pokonał… Kasjusza ”Don Kasjo” Życińskiego.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis