MMA PLDaniel OmielańczukDenis mocno o Omielańczuku: Ch** mu w ryj, oczernia mnie! To może się dla niego źle skończyć!

Denis mocno o Omielańczuku: Ch** mu w ryj, oczernia mnie! To może się dla niego źle skończyć!

Denis Załęcki w rozmowie z naszym portalem wypowiedział się o sytuacji z Danielem Omielańczukiem. Padły mocne słowa!

Załęcki

Załęcki ma za sobą trzy pojedynki w organizacji High League. ”Bad Boy” ostatni odnotował na 4 edycji w Gliwicach, gdzie w co-main evencie zmierzył się z Arturem Szpilką. Podopieczny Mirosława Oknińskiego do pojedynku wyszedł z poważną kontuzją. Załęcki od samego początku mocno ruszył i mocno wstrząsnął rywalem. Chwilę pózniej po wyprowadzonej akcji dała o sobie znać kontuzja i było już po wszystkim.

Były zawodnik UFC już czternastego października stoczy kolejny pojedynek. Omielańczuk wystąpi na gali KSW 75 w Nowym Sączu, gdzie jego przeciwnikiem będzie Michal Martinek (10-3).

Denis Załęcki mocno o Omielańczuku!

Denis Załęcki ponownie został zapytany o Daniela Omielańczuka.

Nie będę do WCA mu wchodził. Spotkam się niebawem i powiem mu parę słów od siebie i na pewno zrozumie chłopak. Lepiej, żeby zrozumiał. Wiesz co, to jest niefajne, że kiedyś jego córeczka potrzebowała jakichś pieniędzy na leczenie. Robili zbiórki, ja się dokładałem – nie będę mówił co, komu i jak dawałem, bo nie będę z siebie robił jakiegoś bohatera. Nie jestem osobą, która publicznie będzie pokazywać, to ile i co komu dałem – taki nie jestem i nie byłem. Ferrari też nie przekazywał 20 tysięcy na tą jego córeczkę chorą. Przekazałem komuś, żeby powiedział Ferrariemu, aby się zachował lepiej elegancko, bo jak tak się nie zachowa, to może mu stać się po prostu krzywda. Jeśli chodzi o dzieci jestem bardzo na ten temat… naciskam zawsze, wpałcił, zachował się fajnie. Sorry zmęczony jestem i pi**dole głupoty. Wracając do tego Omielańczuka, to mi się nie podoba, to że wiesz gość gada – że udawałem kontuzje, gdzie badania mam, wyniki mam, rezonans mam. Wszystko jest pokazane czarno na białym, a ten gość będzie mówił, że się specjalnie położyłem, bo się bałem dostać w pi**ę – że się zmęczyłem i położyłem, żeby nie dostać od Szpilki bomby.Takiemu gościowi… jesteś jego kolegą, to wiadomo będziesz mu wierzył i później ten kolega powtórzy innemu koledze i robi się gównoburza, że jestem oszustem – że ludzi na pieniądze wypi**alam, na PPV, bo walka była ustawiona. Nie lubię takich ludzi, dlatego ch** mu w ryj za to. Dla mnie, to jest nieeleganckie. Jest sportowcem, niech se będzie, a nie pruje się do normalnych ludzi i szczególnie, że mnie oczernia. To się zawsze może źle dla niego skończyć. Jest sportowcem, niech trenuje, zajmie się swoim życiem, niech się odj**bie od mojej osoby.                       

Wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Szalony brat kopnął rywala na ważeniu The War 4! Przeciwnik nawet nie drgnął! [WIDEO] Widzieliście?

Do nietypowej sytuacji doszło na dzisiejszej ceremonii ważenia przed galą The War 4, która odbędzie się już jutro. ”Szalony Brat” postanowił kopnąć przeciwnika. Ochrona musiała uspokoić sytuację. Następnie zawodnik walczący w piąstkówkach wyjawił, dlaczego to zrobił…

PPV The War 4: Gdzie transmisja online? Jak oglądać stream? O której godzinie gala?

PPV The War 4 już startuje! To dzisiaj odbędzie się jedna z najbardziej krwawych gal na polskim rynku. Organizacja Denisa Załęckiego dokonała kilku zmian przed tą edycją. Gdzie transmisja online? Jak oglądać stream? O której godzinie gala? – wszystkiego dowiesz się z tego artykułu.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis