MMA PLHighleagueDenis Labryga vs Dawid Załęcki na HIGH LEAGUE 7! Fajerwerki gwarantowane!

Denis Labryga vs Dawid Załęcki na HIGH LEAGUE 7! Fajerwerki gwarantowane!

Organizacja High League ogłosiła kolejne zestawienie na zbliżającą się galę. Denis Labryga skrzyżuje rękawice z Dawidem Załęckim w formule K1-małe rękawice. Zapowiada się mocna bijatyka!

Labryga vs Załęcki
Foto: WOTORE/ HIGH LEAGUE

Występ Denisa Labrygi nie jest szczególnie zaskakujący, aczkolwiek dobór rywala, już tak. Głośno mówiło się o potencjalnej walce Labrygi z Denisem Załęckim, ale wygląda na to, że ojciec zastąpi syna w oktagonie High League.

Będzie się działo!

Dawid “Crazy” Załęcki z buta wszedł do freakfightów. W debiucie zdemolował Alana Kwiecińskiego, a potem wygrał z doświadczonym Vaso Bakoceviciem, co prawda po kontuzji “Psychopaty”, ale jednak. Ostatnio po wyrównanej walce musiał uznać wyższość Mateusza “Don Diego” Kubiszyna. Mimo wszystko na tle tak utytułowanego rywala zaprezentował się świetnie.

Denis Labryga dał się poznać kibicom jako mocny bitnik, który nie robi kroku wstecz. Pierwsze zawodowe starty Głogowianina mogliśmy oglądać podczas gal WOTORE, gdzie dwukrotnie pokonał Piotra Więcławskiego. Po przygodzie z walkami na gołe pięści, przeniósł się do federacji Malika Montany i w swoim debiucie efektownie znokautował Konrada Karwata.

Starcie obu Panów już 17 czerwca podczas gali HIGH LEAGUE 7. Z pewnością czeka nas świetna walka!

Zobacz także:

Chwyta za serce! Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po walce na KSW 82: Nie jest ważna walka, chodźmy do niej!

W sieci pojawiło się wideo, które chwyta za serce! Były mistrz KSW Sebastian Przybysz spotkał się z małą fanką po swojej walce na ostatniej gali. Dziewczynka o imieniu Vanessa podarowała zawodnikowi prezent!

Dyrektor KSW po przegranej Szadzińskiego: Wszystko się odkłada!

Matchmaker KSW Wojsław Rysiewski stanął w ogniu pytań podczas wizyty w programie “KLATKA po KLATCE” u Artura Mazura na łamach portalu sportowefakty.wp.pl. Poruszono tam temat przyszłości Gracjana Szadzińskiego, który przegrał podczas ostatniej gali w Warszawskim ATM.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis