MMA PLArchiwumClout MMADenis Labryga prezentuje formę przed walką! Czy to starczy na ”King Konga”? [WIDEO]

Denis Labryga prezentuje formę przed walką! Czy to starczy na ”King Konga”? [WIDEO]

Denis Labryga już dwudziestego ósmego października stoczy następny pojedynek w freak fightach. Denis wystąpi na Clout MMA 2 w Płocku, gdzie w formule K-1 zmierzy się z Kamilem Mindą. ”King Kong” to doświadczony zawodnik MMA, który wyzwań się nie boi, więc od razu przyjął walkę w innej formule. Na profilu Labrygi pojawił się fragment z treningu. 

Labryga

Kamil w ostatniej walce miał do wyjaśnienia mocną spinę z Szymonem Nowowiejskim. Była to walka na gołe pięści. 38-latek w zaledwie 41 sekund poddał ”Aptekę” podczas WOTORE 7 w katowickiej walcowni.

Denis ostatnią walkę stoczył na pierwszej edycji Clout MMA 1 w Warszawie. Była to jedna z najbardziej wyczekiwanych walk na karcie. Labryga w formule K-1 w małych rękawicach zmierzył się z twardym i nieustępliwym Dawidem Załęckim.”Crazy” nie pierwszy raz zaprezentował swoje umiejętności i udowodnił, że jest niebezpieczny w walkach z młodą gwardią. Załęcki parę razy mocno doszedł do głosu. Walka zakończyła się nieszczęśliwie. ”Crazy” z powodu dużego rozcięcia na nodze nie wyszedł do drugiej odsłony.

Jest nagranie!

Denis Labryga zaprezentował formę przed najbliższą walką na gali Clout MMA 2, gdzie w formule K-1 zmierzy się z Kamilem Mindą. Labryga przygotowuje się w WCA Fight Team.

Wjeżdżamy z nowym #style sportowym gdzie dostępne są dla was ciuchy do nabycia Odzież jest dla ludzi co lubią włączyć tryb sport jak widzicie, ja również przepalam tłoki w klatce o hardcorowym brzmieniu nieważne czy grasz w piłkę nożną czy tez ręczną, uprawiasz sporty walki lub jesteś mocno zmotoryzowany. Jesteś w trybie sportowym, dołączasz do illegal night działamy

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis