MMA PLHighleagueDenis grzmi w kierunku Alana! Chodzi o wpłatę na hospicjum! “Je*ać wszystkie takie ku*wy!”

Denis grzmi w kierunku Alana! Chodzi o wpłatę na hospicjum! “Je*ać wszystkie takie ku*wy!”

Wygląda na to, że Alan Kwieciński nadal nie wpłacił pełnej sumy pieniędzy na Hospicjum Nadzieja w Toruniu. Denis Załęcki zareagował na nasz ostatni artykuł o “Alaniku” używając mocnych słów. – Moim zdaniem, żadna federacja nie powinna dawać walki temu gnojowi, dopóki nie wywiąże się z tego, by wpłacić pieniądze dla fundacji – napisał w komentarzu na Facebooku.

Kwieciński

Aby zrozumieć kontekst należy cofnąć się do ostatniego tygodnia przed galą High League 3. Alan Kwieciński i Dawid Załęcki dyskutowali na temat dopingu. “Alanik” zarzucił “Crazy’emu”, że zażywa niedozwolone w sporcie środki. Panowie założyli się o 10 tys. złotych.

Załęcki opublikował wyniki badań, z których wyszło, iż prawda leży po jego stronie. Zatem Kwieciński przegrał zakład i w związku z tym miał wpłacić kwotę na hospicjum.

Denis Załęcki grzmi w kierunku Alana!

Dwa tygodnie po gali HL3 Denis zabrał głos na Insta Stories, pisząc, że Alan nadal nie wpłacił pieniędzy. “Jak można być taką ku*wą bez honoru!” – pisał wówczas.

Od gali minęły niemal dwa miesiące, a “Bad Boy” nadal zarzuca Kwiecińskiemu, iż nie wywiązał się z zakładu.

Oddaj w końcu 5 tys chorym dzieciaczkom z “hospicjum nadzieja” w Toruniu…
Wstyd!
Moim zdaniem żadna federacja nie powinna dać żadnej walki temu gnojowi dopóki nie wywiąże się z tego by wpłacić pieniądze dla tej fundacji.
A szczególnie, że zobowiązał się! Przed setkami tysięcy osób! I oszukał 🙂
Dodam jeszcze jedno… Jest screenshot z plus minus jakiś 2/3 tyg temu gdzie pisze, że wróci po weekendzie i wpłaci te brakujące 5 tys dla chorych dzieci! I cisza…
Wszystko wszystkim, ale kurwa jeśli chodzi o dzieci i różne akcje charytatywne to trzeba dotrzymywać słowa! Jebać wszystkie takie kur*y !!!
Będę jechał z takim kurestwem do końca życia! I każdy powinien robić to samo, a może wtedy by coś się zmieniło i nikt z mordy dupy by nie robił!
Niech rozliczy się z kim trzeba i będzie po temacie 🙂
A szczególnie, że te pieniądze nie idą dla mnie tylko prosto dla hospicjum dla dzieci

– czytamy.

Komentarz Denisa Załęckiego tyczy się poniższego artykułu:

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis