MMA PLThe WarDenis BAD BOY Załęcki przed THE WAR 2: W turnieju 1 na 1 nie ma lamusów, sami kozacy i nie wiadomo, kto wygra!

Denis BAD BOY Załęcki przed THE WAR 2: W turnieju 1 na 1 nie ma lamusów, sami kozacy i nie wiadomo, kto wygra!

– Lubię krwawe i ostre bitki, więc można powiedzieć, że zrobiłem tę galę typowo pod siebie – mówi Denis “BAD BOY” Załęcki, właściciel organizacji THE WAR promującej indywidualne i grupowe walki na gołe pięści. W sobotę 14 sierpnia odbędzie się druga edycja z poprawionymi zasadami. Transmisja gali THE WAR 2 tylko w PPV na www.thewar.pl.

THE WAR wraca z mocnym uderzeniem! Tym razem jednej nocy kibice zobaczą dwa turnieje na gołe pięści – ośmioosobowy 1 na 1 w formule K1 + łokcie + głowa oraz drużynowy 3 na 3 z czterema mocnymi ekipami. Oprócz tego organizatorzy przygotowali też SuperFight na zasadach MMA oraz pierwsze w historii grupowe starcie kobiet 3 na 3 (DEVILS vs BAD GIRLS)!

“Uczymy się na błędach. Gwarantuję, że druga edycja THE WAR będzie dokładnie taka, jaką byście chcieli zobaczyć.”

– zapewnia “BAD BOY”, pomysłodawca THE WAR.

“Robimy to dla kibiców i dla widowiskowych bitek. Zlikwidowaliśmy parter, bo nasi fani chcą efektownych walk w stójce. Pojedynki będą się odbywały w K1, dodaliśmy do tego łokcie i uderzenia głową. Zrobiłem naprawdę ostrą selekcję, w turnieju 1 na 1 nie ma słabych ogniw. Wybrałem najlepszych ośmiu wojowników spośród zgłoszonych i poleconych mi fighterów. Każdy ma łeb, każdy ma serce i naprawdę trudno wybrać faworyta. Wszyscy mogą to wygrać. Tu nie ma jak w innych turniejach, gdzie jest 2-3 konkretnych zawodników, a reszta to jakieś lamusy, które po pierwszej rundzie odmawiają walki. Tutaj wszyscy są mocni!”

– przekonuje Załęcki.

Fani MMA zobaczą także SuperFight 1 na 1 z udziałem znanego z pierwszej gali Dawida “GROMA” Rachwała oraz znanego rzeszowskiego streetfightera TREVISA, który świetnie pokazał się m.in. wygrywając na gali King Of The
Streets w Szwecji.

– Wpadł mi do głowy pomysł, żeby zrobić mocny SuperFight na zasadach MMA, oczywiście bez dźwigni i duszeń. Jedna runda bez limitu czasowego, do odcięcia. Na pierwszej edycji fajnie pokazał się GROM. Dobraliśmy mu odpowiednio mocnego rywala o podobnych warunkach fizycznych, czyli TREVISA. Obaj mają wielkie serce i twarde banie. Ich walka to będzie zajebiste widowisko!

– przekonuje Denis Załęcki.

[informacja prasowa]

THE WAR 2

Data: 14 sierpnia 2021

Początek gali: 20:00

Transmisja:

THE WAR 2 PPV

Uczestnicy turnieju 1 na 1:

FURIAT

Wiek: 24 lata
Wzrost: 180 cm
Waga: 90 kg
Atrybut: charakterność

KOMANDOS

Wiek: 26 lat
Wzrost: 182 cm
Waga: 94 kg
Atrybut: ciężkie ręce

MŁODY GLEBA

Wiek: 26 lat
Wzrost: 185 cm
Waga: 92 kg
Atrybut: nieśmiertelność

SOŁI

Wiek: 22 lata
Wzrost: 191 cm
Waga: 90 kg
Atrybut: wytrwałość

MARIO

Wiek: 27 lat
Wzrost: 177 cm
Waga: 95 kg
Atrybut: mocny cios

KORNIK

Wiek: 34 lata
Wzrost: 168 cm
Waga: 99 kg
Atrybut: nieugiętość

ARAS

Wiek: 24 lata
Wzrost: 185 cm
Waga: 82 kg
Atrybut: konsekwencja

ZAJĄC

Wiek: 22 lata
Wzrost: 195 cm
Waga: 95 kg
Atrybut: doświadczenie

Superfight 1 na 1:

TREVIS

Wiek: 32 lata
Wzrost: 173 cm
Waga: 86 kg
Atrybut: zawziętość

GROM

Wiek: 26 lat
Wzrost: 180 cm
Waga: 88 kg
Atrybut: wszechstronność

Ekipy turnieju 3 na 3:

GLADIATORZY

WARRIORS

DEMONY

+ 1 ekipa

Walka 3 na 3 kobiet:

BAD GIRLS

DEVILS

Zobacz także:

Jan Blachowicz w pierwszej piątce najpopularniejszych polskich sportowców! Na równi z… Najmanem! Zaskoczeni?

Tak to nie jest pomyłka! Marcin Najman znalazł się na liście najbardziej popularnych polskich sportowców. Podano piątkę sportowców, którzy królują w wyszukiwarce Google.

Szpilka wraca do treningów: Po każdej burzy wychodzi słońce! Kto będzie następnym rywalem?

Niewidziany w akcji od maja, Artur Szpilka wrócił do treningów. Polak na swojej relacji Instastories powiadomił kibiców, że dzisiaj odbędzie pierwszą jednostkę po ponad dwumiesięcznej przerwie.